Vyberte možnost Stránka

Dovolená v Karibiku

Dovolená v Karibiku
Rate this post
!AdSense – before contentLetošní zima, která více nadělila sluníčka než sněhu, příliš za mnoho nestála. Pokud jste tedy zimní dovolenou chtěli strávit v českých horách, pak jste byly možná tak trochu zklamaní. O to více se pak člověk těší na dovolenou v létě.

Pokud by jsme měli přihlédnout k nepředvídatelnému českému počasí, pak by mohlo hrozit, že i jako letošní zima nebyla zimou, tak i léto může být spíše chladným. V případě, že nechcete ohrozit úspěch vaší letní dovolené, je na místě zvolit dovolenou v místech, kde rapidní změny klima nehrozí.

 

Obsah článku

Karibik a Střední amerika

Dvě oblasti, které by se mohly nazvat rájem pro letní dovolenou. Bílý písek, čistoskvoucí moře a nádherné počasí, spolu s luxusními hotely a jejich zázemím. To vše a ještě více nabízí cestovní kancelář airstop.cz skrze nabídku německých cestovních kanceláří. Využijte i vy možnosti luxusní dovolené za nesrovnatelně nižší ceny, než které nabízejí české cestovní kanceláře.

 

Kuba

Dovolená v rytmu salsy vás čeká právě na Kubě. Místo, které by se mohlo označit za perlu Karibiku, je oblíbené nejen díky svým rozlehlým písčitým plážím, ale také pro pohostinnost kubánských obyvatel. Kuba je známá jako oblast vhodná pro odpočinek a relaxaci, ale také své návštěvníky uchvátí temperamentem a otevřeností.

 

Dominikánská republika

Místo vhodné pro milovníky nových zážitků a dobrodružství, to je Domikánská republika. Turistická oblast nabízí hned několik možných způsobů odpočinku a relaxace. Země plná krás a přírodní rozmanitosti nabízí bílé pláže i blankytně modré moře. Dominikánská republika je snad nejkrásnější oblastí Karibiku a milovaná zejména pro možnost zažít skutečný adrenalin. Během dovolené lze vyzkoušet jízdu na kánoi, raftu v divokých říčních peřejích a mnohé další sportovní atraktivity.

 

Mexiko

Země lákající krásami mayskou a aztéckou kulturou může v mnohém své návštěvníky překvapit. Stará města, netradiční stavby, pyramidy, to vše v obklopení vegetace. Pláže plné turistů nebo naopak zcela prázdné. Mexiko, to je země plná překvapení láká každoročně tisíce turistů.

Jakou zemi zvolíte pro svou dovolenou vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.