Vyberte možnost Stránka

Trápí vás lupénka jiné kožní problémy? Zkuste bahno z mrtvého moře!

Trápí vás lupénka  jiné kožní problémy? Zkuste bahno z mrtvého moře!
Rate this post
!AdSense – before contentLupénka a jiné kožní problémy se nevyhýbají ani mužům. Zjistěte, jak si od atypických ekzémů pomoct přírodní cestou.

Říkáte si, proč by vám měla přírodní kosmetika pomoct od vašich kožních obtíží? Produkty pocházející z přírody obsahují léčivé rostlinné složky, které jsou bohaté na vitamíny, hydratační látky i antioxidanty. Ty mají pozitivní účinky na lidské zdraví a jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí.

Svého zdravotního problému se zbavíte přírodní cestou, bez použití produktů s chemickými látkami, jako jsou umělá barviva, pigmenty, silikony, parfémy atd. Účinky přírodních látek jsou v některých případech pomalejší, ale trvanlivější a hlavně zdravější.

Zbavte se své lupénky, akné, atypických ekzémů a plísně, poradíme vám, jak na to!

 

Bahno z Mrtvého moře

Abyste pocítili léčivé účinky bahna Mrtvého moře, nemusíte k němu jezdit. Pokud vám finanční či časové důvody brání v cestě k Mrtvému moři, vyzkoušejte 100% přírodní produkt doma ve své vaně.

Bahno obsahuje důležité minerály a stopové prvky, které blahodárně působí na nemocnou pleť a pokožku. Začněte léčit svou lupénku, ekzém a jiná kožní onemocnění s pozitivními výsledky. Teplé zábaly z bahna mají kromě jiného také uklidňující účinky na klouby, revma, artritidu a čerstvé pooperační jizvy.

 Bahno z mrtvého moře

Bahno Mrtvého moře je možné koupit online, vyzkoušejte bahenní zábaly z mrtvého moře v pohodlí svého domova. 

Tea Tree Oil

Tento čistě přírodní olej se získává z čajovníku australského a má široké spektrum využití, proto se vyplatí mít ho ve své domácí lékárničce.

S jeho pomocí lze efektivně léčit zdravotní neduhy, jako jsou vyrážky,opary, akné, příznaky lupénky, bradavice apod. Kromě kožních obtíží ho využijete i při onemocnění dutin, bolesti v krku, rýmě.

Tea Tree Oil

100% přírodní olej je efektivní v léčbě častých kožních i virových onemocnění.

Nákup přírodní kosmetiky online

Medicatus.cz je spolehlivý a ověřený prodejce přírodní kosmetiky i terapeutických pomůcek. Doplňte si domácí lékárnu doplňky stravy, přírodními produkty a nejrůznějšími pomůckami podporující lidské zdraví.

Používáte přírodní kosmetiku? Získejte první pozitivní zkušenosti s přírodními produkty od www.medicatus.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.