Vyberte možnost Stránka

LED přídavná pracovní světla – výhody, tipy, využití

LED přídavná pracovní světla – výhody, tipy, využití
Rate this post
!AdSense – before contentPracujete se zemědělskou technikou? Jezdíte s nákladním autem? Potřebuje ke své práci vůz? Vybavte ho kvalitními LED světly!

LED pracovní světlo má stále větší oblibu, díky svým vlastnostem je vhodnou náhradou za osvětlení halogenové, xenonové či žárovkové. Žádné z výše uvedených světel totiž nenabízí svému uživateli tolik výhod v podobě svítivosti, dlouhé životnosti a úsporného provozu.

LED osvětlení je moderní a efektivní !

LED světlo je v současnosti nejpoužívanějším typem osvětlení, především díky jeho vlastnostem a širokospektrálnímu využití v různých oblastech. LED svítidla jsou využívána v interiérech, exteriérech bytových i nebytových prostor, ale také jako přídavná led světla na pracovní techniku, automobily, nákladní auta i čtyřkolky. Moderní technologie osvětlení je dostupná v různých velikostech, barevných tónech i různých výkonech. Její použití je efektivní, ekonomické i ekologické, tedy splňuje vše, co běžný uživatel od světla požaduje.

Zkratka LED je z angl. “Light Emmitting Diod“, což v překladu znamená “dioda vyzařující světlo – svítivá dioda“.

 

LED pracovní světlo – Jak jej vybrat?

Přídavné světlomety určené na pracovní techniku a dopravní prostředky všeho druhu jsou uzpůsobené tak, aby se daly jednoduše přimontovat a plnily svůj účel dle potřeb, a to za každých podmínek. Přídavné světlo oceníte například na zemědělských strojích, nákladních automobilech, pracovních autech, ale také běžných osobních a či terénních autech.

LED pracovní světlo 27W 10-30V

Pracovní světlo LED 27W 10-30V – Ukázka z e-shopu ledsviti.cz

Nespornou výhodou přídavných světel je jejich robustní konstrukční řešení, které odolá pracovním podmínkám bez úhony a je tak zárukou dlouhé životnosti. Přídavné světlo vydrží až 50 000 hodin v provozu, čímž odpadá nutnost oprav a údržby. LED světlomety pracují od 15W do 260W, což je výkon, který oceníte. Přece, proč nevyužít možnost dosvitu až 500 metrů!

Doplňkové osvětlení je ideální pomocník pro práci venku i v místech, kde panují horší světelné podmínky. Světla jsou odolná vůči prachu i vlhkosti, jejich výkon není podmíněn vysokou spotřebou, díky čemuž šetří baterii daného stroje či vozidla. V případě výběru pracovního světla berte v potaz výkon, jenž by měl odpovídat požadované intenzitě a dosvitu. Dalším parametrem je tvar světla a jeho velikost. V nabídce jsou kruhové, obdélníkové a čtvercové typy.

LED pracovní světlo 18W BAR 10-30V

LED pracovní světlo 18W BAR 10-30V – Přídavné světlo vhodné pro použití na osobní, terénní a dodávkové automobily.

Široká nabídka a rozumné ceny

V nabídce internetového prodejce Ledsviti.cz najdete led osvětlení všech typů i velikostí s výkonem od 15W do 260W. Nahraďte halogenová světla za výhodnější variantu. Správnost svého rozhodnutí oceníte už po prvním rozsvícení!

Pracujete v noci?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.