Vyberte možnost Stránka

Stačí nebýt hloupý! Přemýšlejte dopředu s rychlou půjčkou FASTFIN

Stačí nebýt hloupý! Přemýšlejte dopředu s rychlou půjčkou FASTFIN
Rate this post
!AdSense – before contentNapjatá doba vyžaduje jiný přístup k věci. Peníze neleží na ulici a nikdo Vám je jen tak nedá. Jak tedy na dobrý rodinný finanční rozpočet? Jak utratit méně peněz? Jak být prostě nad věcí? Odpověď je jednoduchá, sezónní zboží a sezónní výprodeje.

Nabídka zboží je ovlivněna aktuální dostupností a ročním obdobím. Zatímco obchodnici v jednom období strádají, v jiném období vydělávají slušný zisk. Správný spotřebitel by se měl zaměřit na období, kdy obchodníci strádají a zboží musí prodávat levně, s nulovou marží, nebo dokonce pod cenou, jenom proto, aby měli na nájem obchodu a výplaty zaměstnanců.

Krásným příkladem jsou např. pevná paliva. Uhlí nebo dřevěné brikety pořídíte na podzim za sezónní cenu. Pokud budete přemýšlet dopředu, lze tuhá paliva koupit také hned na jaře, když už není potřeba topit. Obchodníci v tento čas mají již malé zisky a rádi sleví z ceny, jen aby prodali a přežili léto.

Potřebujete-li si dovybavit byt, koupit nějaký nábytek, nebo třeba koupit dítěti kolo? Tak se rozhodně vyplatí počkat na konec července, kdy je většina obyvatel ČR v Chorvatsku a jiných destinacích na dovolené. Pokud ve státě není moc lidí, obchodníci nemají komu prodávat a opět jdou s cenou dolů a vy tak máte možnost nakoupit velmi výhodně.

Uvedené příklady nejsou žádnou novinkou, každý si těchto slev minimálně jednou všiml. V čem tkví tedy to kouzlo?

Stačí se nebát a věc koupit!

Přestože věc budu potřebovat až za půl roku a i když na ni nemám peníze. Půjčka a finanční rodinný rozpočet je jednoduchá matematika. Pokud nyní nakoupím o 30% levněji, vyplatí se mi půjčit si peníze např. od FASTFIN.cz a věc koupit. I přes všechny úroky je sleva na věc velmi znatelná.

První půjčka od FASTFIN.CZ je zcela ZDARMA.

Abyste si mohli vyzkoušet jak funguje rychlá půjčka FASTFIN.CZ, připravili jsme pro nové klienty první rychlou půjčku ZDARMA.  Například Vám poskytneme půjčku 2.000,- Kč na 28 dní, za 28 dní vrátíte 2.000,- Kč. Poplatek za půjčku je tedy 0,- Kč.

Stačí jednoduchá registrace na www.FASTFIN.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.