Vyberte možnost Stránka

Až 45 000 Kč na 12 měsíců s neomezenou možností prodlužování splatnosti – víme, kde najdete půjčku s těmito výhodami

Až 45 000 Kč na 12 měsíců s neomezenou možností prodlužování splatnosti – víme, kde najdete půjčku s těmito výhodami
Rate this post
!AdSense – before contentKonec neustálému prodlužování splatností u „klasických“ rychlých nebankovních půjček, stejně jako žádání o půjčky v řádu tisíc korun u více společností. BB Finance Group Vás zbaví hlavních nepříjemností spojených s rychlými půjčkami.

Obsah článku

S odstupem nejdelší splatnost na trhu

Půjčku do 10 000 Kč získáte u BB Finance Group až na 90 dnů, částku od 25 000 Kč – 45 000 Kč pak získáte až na 12 měsíců.

Pokud jde o částku do 10 000 Kč, tu u BB Finance Group získáte na s odstupem nejdelší dobu. Půjčku s 2. nejdelší splatností získáte na max. 30 dnů, rozestup je tedy opravdu obrovský. Na trhu pak nenajdete ani jinou rychlou nebankovní půjčku ve výši až 45 000 Kč se splatností až 12 měsíců.

Odpadá tedy klasické „rolování“ kdy postupně žádáte o nové půjčky, kterými částečně umořujete ty stávající. Je to přece logické, kdo z nás má takovou mzdu, aby si mohl dovolit jednorázově splatit půjčku 10 000 Kč či dokonce 45 000 Kč? Společnost BB Finance Group v tomto vychází vstříc klientům nebankovních společností, kteří volali po „zlidštění“ podmínek nebankovních půjček.

 

Peníze můžete mít na běžném účtu obratem, pokud…

Výhodou rychlé nebankovní půjčky od BB Finance Group je, že peníze budete mít na účtu s velkou pravděpodobností již v den jejich odeslání. BB Finance Group totiž disponuje běžnými účty u 6 bank (konkrétně: Česká spořitelna, ČSOB, GE Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank, FIO), vzhledem k tomu, že se jedná o nejrozšířenější banky v ČR, je pravděpodobné, že u některého z těchto finančních domů máte běžný účet i Vy (peníze v rámci vnitřního převodu v rámci jedné banky bývají připisovány obratem).

Prodlužování se meze nekladou

Jak jsme již zmínili v nadpisu článku, BB Finance Group umožňuje svým klientům neomezené prodlužování splátek. Nemusíte se tedy bát, že pokud byste náhodnou neměli na splátku půjčky, že si budete muset brát novou a tou zaplatit půjčku stávající (ono zmíněné „rolování“). Prodlužovat splatnost půjčky si samozřejmě můžete i nad rámec výše uvedených 12 měsíců.

 

Dejte košem nevýhodám klasických rychlých nebankovních půjček

Pokud tedy máte plné zuby omezení, která jsou spojena s klasickými rychlými nebankovními půjčkami, obraťte se v době, kdy budete potřebovat finančně vypomoci, na společnost BB Finance Group.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.