Vyberte možnost Stránka

Oprašte lyžařskou výbavu! Parádní lyžařské zájezdy už jsou v nabídce

Oprašte lyžařskou výbavu! Parádní lyžařské zájezdy už jsou v nabídce
Rate this post
!AdSense – before contentVzpomínáte na letní pohodičku u moře? Tak s tím honem přestaňte a začněte se těšit na zimní dovolenou v Alpách! Parádní lyžařské zájezdy už jsou v nabídce.

Lyžování v Alpách má snad každý chlap rád. Pohyb, adrenalin, aktivní odpočinek, stylové večírky na horských chatách… Jedním slovem prostě paráda. K tomu tolik možností zimních sportů, co jen si vybrat?

Ve vaší představě ideální zimní dovolené figurují hlavně lyže? Rozsáhlé ski-oblasti nemusíte poznávat jen lyžích, dlouhé sjezdovky a kilometry upravených povrchů si lze užít i na snowboardu, běžkách nebo půjčeném sněžném skútru.

Pro pravé milovníky zimy jsou Alpy rájem na zemi. 

Obsah článku

Nepřeberné množství alpských středisek

Alpy jsou díky své rozloze jasným cílem všech nadšených lyžařů a snowboarďáků. Množství lyžařských středisek dává možnost volby pro ostřílené jezdce i naprosté začátečníky. Rozmanitá nabídka sjezdovek dává možnost užít si jízdu i celou dovolenou.

Na jakou úroveň se cítíte vy? Jste zdatnými lyžaři nebo jste se rozhodli strávit první sezónu na jednom prkně? 

S kámoši i rodinou

I když by to byla skvělá výmluva pro nerušenou pánskou jízdu, Alpy jsou (bohužel) připravené i na rodiny s dětmi. Ti nejmenší mohou své první zkušenosti získat v lyžařské školce nebo škole. Zdatnější děcka lze nasměrovat na mírnější svahy, kde není tolik lidí, tudíž je to tam ideální pro nerušené lyžování.

lyze

Levné lyžařské zájezdy od Newtravel.cz

Chcete letos strávit zimní volno v Rakousku, Švýcarsku, Francii? Láká vás Itálie? Levné lyžařské pobyty můžete koupit v rámci last minute zájezdů do Alp. nečekejte na sezónu a rezervujte si zájezd právě teď! Vyčkávání se v tomto případě nevyplácí, velká poptávka a omezená kapacita středisek se vám může vymstít. Ani se tak nenadějete a nezbude vám nic jiného, než vyrazit na krátké české sjezdovky. To nechcete!

Srovnávač zájezdů NewTravel.cz vám

– usnadní hledání, vše je přehledné a jednoduché.

– nabízí bohatou nabídku všech zájezdů.

– nabízí uzavírání cestovní smlouvy přímo u cestovní kanceláře.

Získejte slevy na last minute už nyní na www.newtravel.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.