Vyberte možnost Stránka

Tip na dokonalé rande? Tento pár randí na vrcholcích Slovenských hor

Tip na dokonalé rande? Tento pár randí na vrcholcích Slovenských hor
Rate this post
!AdSense – before contentNevíte, čím udělat dojem na svou aktivní přítelkyni? Inspirujte se od tohoto sympatického páru. Takhle vypadá jejich dokonalé rande – každý víkend!

„We are an adventurous couple from Slovakia,“ uvádí Šimon své fotografie na stránkách oblíbeného magazínu Bored Panda. Na Slovensku je fotograf a hiker Šimon Trnka díky svým krásným fotografiím poměrně známý a zdá se, že ho pomalu začíná poznávat i ostatní svět.

Zaslouženě.

Šimon společně se svou přítelkyní Mishel Bátorová tráví na horách téměř každý víkend. Nevadí jim ani pořádná zima a sníh. Výšlap na místo, lehnou si do stanu nebo jen tak do teplých spacáků a romanticko-dobrodružnou noc stráví přímo pod hvězdnou oblohou.

„Na horách jsme závislí. Probouzet se společně s východem slunce je zkrátka úžasné, „dodává 27 letý Žilinčan. „Užijte si to a pokud se vám líbí, co vidíte, buďte odvážní, zkuste to i sami.“ My jen dodáme, že nelze zapomínat na přiměřenou výbavu a zkušenosti. Hory umí být romantické a krásné, ale i nebezpečné a zrádné.

rande-na-horach-12 rande-na-horach-2 rande-na-horach-3 rande-na-horach-4 rande-na-horach-5 rande-na-horach-6 rande-na-horach-7 rande-na-horach-8 rande-na-horach-9 rande-na-horach-10 rande-na-horach-11

Máte jiný originální způsob randění? Pochlubte se!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.