Vyberte možnost Stránka

Jaké teď frčí batohy pro teenagera?

Jaké teď frčí batohy pro teenagera?
Rate this post
!AdSense – before contentZdá se, že mladí muži nedají bez batohu ani ránu. Jejich styl i potřeby totiž tento doplněk perfektně vystihuje. Hodně se do něj vejde a skvěle se hodí ke sportovnímu stylu oblékání, který je pro teenagery tolik typický.

Otázka stylu batohu je velmi důležitá, zvláště pro mladého člověka.

Zjisti, jaké batohy jsou aktuálně v kurzu!

Obhlédli jsme nabídku e-shopů a našli streetové batohy v hodně originálních designech, které zaujmou a celkově splní požadavky na trendy vzhled.

Tyhle kousky rozhodně stojí za tvou pozornost!

Obsah článku

Nový batoh na jaro

Teplé počasí tě vyhnalo na nákup nových tenisek? Nejen botník bys měl na jaře obměnit, důležitá je i investice do nového batohu. Ten je totiž, stejně tak jako bota, každodenně používán/zatěžován. A když už nákup batohu, tak kvalitního. Značkové batohy Converse jsou skvělým společníkem oblíbených tenisek Conversek.

Tip redakce! Dotáhni ladění obuvi a doplňků do stylového finiše. Se značkou Converse nešlápneš vedle. 

batohy-converse

Svěží jarní atmosféru potvrď i na svém batohu. Tyhle kousky jsou originální, kvalitně zpracované a prostorné zároveň. Značka: Converse

Chce to trochu barvy

Většina pánských batohů je v tmavých barvách, a to je podle nás škoda. I když nejsi fandou vyloženě světlých barev, můžeš pomocí výrazných prvků batohu svůj jinak tmavý outfit poměrně dobře prosvětlit. Populární batohy Quiksilver vycházejí z “módy ulice“, jsou tedy jasnou volbou pro mladého muže, který vyznává free život s longboardem v ruce.

Koketuješ se street stylem? Pak ti na zádech nemůže chybět batoh značky Quiksilver. Foto: Bagolo.cz

Dolaď svou stylovou image

Elegantní styl ti vážně nic neříká? Tenisky, džíny a mikina jsou tvůj denní chleba? Pak na tvých zádech nemůže chybět streetově laděný batoh značky Vans. Osvědčená streetová klasika nabízí pro tuto sezónu nové modely, které vynikají ve všech ohledech. Originální provedení, dostatek prostoru a pohodlný tvar jsou samozřejmostí!

batohy-vans

Nápaditě vzorované batohy Vans jsou skvělými společníky pro den strávený ve škole i v bikeparku. Foto: Bagolo.cz

Jaký batoh budeš nosit na jaře ty? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.