Vyberte možnost Stránka

Potřebujete kvalitní košili a stylové doplňky?

Potřebujete kvalitní košili a stylové doplňky?
Rate this post
!AdSense – before contentPotřebujete kvalitní košili, která vám bude dokonale sedět, nechcete ovšem  investovat do košile na míru? V takovém případě je tu značka Willsoor.

Asi není kousku ve vašem šatníku, který by měl v sobě měl takovou trvanlivost, praktičnost, dokonalost a stylovost, jako je tomu u košile. Jde o lehce kombinovatelné oblečení, které vám otevírá dveře v nóbl podnicích, kariérním a mnohdy i osobním životě. A právě pro tak velký význam, by měla košile na svém majiteli působit téměř jako druhá kůže.

Co tím chcete říct, je to že, košile musí dokonale padnout, střihem, stylem i barevným provedením!

Takové vlastnosti mají samozřejmě košile šité na míru, což si však ne každý může dovolit. Není to však jediná možná cesta.

Obsah článku

Prémiové košile, prémiová kvalita

Značka Willsoor je v na našem trhu poměrně krátce, na tom evropském má již 10letou tradici, během níž si našla řadu stálých a spokojených zákazníků. Ti si oblíbili především kvalitu používaných materiálů a téměř 100% jistotu, že vybraný model bude dokonale padnout.

Díky rozšířené tabulce na e-shopu willsoor.cz si košili volíte nejen dle velikosti límce, nýbrž i podle své výšky. Díky tomu si můžete být jistí, že rukávy budou správně dlouhé a šířka bude odpovídat vaší postavě. Získáte tak košili padnoucí vám na míru, ovšem za cenu konvekční.

Pánské košile Willsoor vám nabídnou vlastnosti košile šité na míru, ale za výrazně nižší cenu. 

Různé střihy, ve kterých si najdete ten správný

Každý muž má jinou postavu, výšku i váhu. Na to ve willsoor.cz myslí a nabízí tak prémiové košile v různých střizích. To “pravé ořechové“ tak můžete najít v kategorii slim fit, bussiness řadě, nadměrných velikostech, nebo v případě, že vás na žehlení neužije, v kategorii easy care. Střihy jsou šité tak, aby vyhovovaly šířkou, délkou rukávů i rozměrem límečku.

Doplňky mají v sortimentu své místo

Kromě prémiových košil v nabídce najdete rovněž vysoce kvalitní a stylové doplňky. Vyberte si z široké škály kravat, manžetových knoflíčků nebo motýlků. Pořídit si můžete také kapesníček do kapsy saka, získáte tak vzhled skutečného gentlemana.

Doplňky spolu můžete lehce sladit a svůj elegantní outfit dovést tak k naprosté dokonalosti. 

Luxusní balení, profesionální služby

Pánské a dámské košile, doplňky, saka, svetry, to vše najdete v e-shopu willsoor.cz. Pestrý výběr zajistí, že váš nákupní košík nezůstane prázdný a vy si tak vždy svůj šatník doplníte o luxusní kousky vhodné pro každou příležitost. Třešničkou na dortu je také krásné balení, v němž jsou věci přijdou. Jejich rozbalování se pak stává stylovým rituálem.

Potřebujete kvalitní košili a stylové doplňky? Nakupujte je na willsoor.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.