Vyberte možnost Stránka

Brašnářství Tlustý představuje tip na vánoční dárek – ručně vyráběný dvojitý řemínek pro Apple Watch

Brašnářství Tlustý představuje tip na vánoční dárek – ručně vyráběný dvojitý řemínek pro Apple Watch
Rate this post


Nevíte co darovat svým blízkým k Vánocům? Máme pro vás skvělý tip na dárek!

Ručně vyráběný řemínek pro Apple Watch

Dodejte svým hodinkám Apple Watch punc originality s koženým řemínkem z dílny Brašnářství Tlustý. Dvojitý řemínek je vyroben z kvalitní hovězí kůže a díky několika variantám provedení přetvoří hodinky v módní doplněk, který lze sladit s různými outfity.
Řemínek si můžete nakonfigurovat přesně podle vašich představ. K dispozici je několik typů hovězí kůže a provedení sponek v matné nebo lesklé úpravě. Vybírat můžete z široké palety barev a přizpůsobit tak řemínek momentální náladě nebo oblečení. Milovníci personalizovaných doplňků zase ocení možnost nechat si na přezku vygravírovat monogram a řemínek věnovat třeba jako vánoční dárek.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.