Vyberte možnost Stránka

Podzim vám zpříjemní ve Starbucks

Podzim vám zpříjemní ve Starbucks
!AdSense – before contentdoplňte v tomto období svojí oblíbenou kávu něčím dobrým na zub a proměňte deštivý podzimní den na sladký zážitek. Ve Starbucks vám baristé ochotně zabalí ke kávě na cestu i sladkou dobrotu nebo sendvič.
Když teplota venku začne klesat, je čas vyměnit ledovou kávu za nějakou horkou variant. Pokud k ní navíc přidáte sladkou tečku, nemá šanci ani zima, ani špatná nálada. Ve stálé podzimní nabídce kaváren Starbucks najdete své oblíbené dezerty, ale i novinky. Den si můžete osladit například americkými palačinkami či ohřátou skořicovou rolkou. Pokud preferujete raději něco slané, určitě si vyberete z nabídky čerstvých sendvičů. Dezerty a sendviče si nemusíte odepřít ani během zpřísněných opatření baristé vám je ochotně zabalí na cestu s sebou bez příplatku.
Pro milovníky palačinek ve Starbucks navíc připravili výhodné akční menu s oblíbenou kávou, které je ve všech kavárnách dostupné již od 29. září.
Podzim  do Starbucks přinesl i ikonické Pumpkin Spice Latte, které je v nabídce i ve zcela veganské verzi a oblíbené Mocha Praline Macchiato, které v sobě spojuje chuť oříšků a lahodné kávy. Oba nápoje si během babího léta můžete vychutnat i v ledové verzi. Pokud si svůj oblíbený nápoj necháte připravit do vlastního hrnku nebo tumbleru, získáte navíc slevu 10,- Kč.
Myslíme i na zákazníky, kteří nemohou či nechtějí opustit bezpečí svých domovů. Ti mohou využít doručovací službu, která jim doveze vybrané jídlo a nápoje až ke dveřím. Prostřednictvím Wolt je k dispozici zákazníkům v Praze a Brně, Dámejídlo pak v Praze, Brně, Hradci Králové, Pardubicích, Ostravě, Liberci, Mladé Boleslavi, Kladně a Karlových Varech.
!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.