Vyberte možnost Stránka

Argentinské vinařství Bodega Séptima

Argentinské vinařství Bodega Séptima
Rate this post

Milovníci kvalitního vína, zbystřete: portfolio společnosti Premier Wines & Spirits se rozrůstá o nové vinařství. Na český trh přichází argentinský vinný dům Bodega Séptima, ochutnejte jeho nabídku již nyní.    

Nabídku vinařství Bodega Séptima si můžete vychutnat nově i v pohodlí domova, a to díky jeho zařazení do nabídky distributora prémiového alkoholu Premier Wines & Spirits. Historie tohoto moderního vinařství sahá do roku 2001, kdy bylo založeno na úpatí And v divoké a vášnivé Argentině. Vína vyráběná z hroznů z vlastních vinic dosahují díky evropským vinařským zkušenostem prvotřídní kvality a potěší každý mlsný jazyk. V nabídce Premier Wines & Spirits naleznete 6 druhů vín argentinské značky Bodega Séptima.

Obra Malbec Bodega Séptima 2020 má červenou barvu s fialovými odlesky. Jeho intenzivní vůně vás přenese do voňavého lesa, omámí vás ostružiny a lesní jahody, v pozadí pak ucítíte třešně, černé koření a jemné stopy dřeva. Chuť je hedvábná, jemně kořenitá s výraznou ovocnou notou.

Malbec Bodega Séptima 2020 je další ze série červených vín jihoamerického vinařství. Jeho tmavě rubínová barva s fialovými odlesky, vůně peckového ovoce doplněného květinovými a kořeněnými tóny a středně plná ovocitá chuť se skvěle hodí k masu, a i obyčejný večer pozdvihne v neobyčejný okamžik.

Gran Reserva Bodega Séptima 2018 je bohaté, intenzivní červené víno s fialovými odlesky. Ve vůni ucítíte pepř, muškátový oříšek, švestky a červené ovoce. Na jazyku vás pohladí jemně kořeněné tóny, které odrážejí zrání v dubovém sudu a spolu s vyváženou kyselinkou dotvářejí harmonii a šťavnatost.

Cabernet Sauvignon Bodega Séptima 2019 vás okouzlí rubínovou barvou. V nose vás zašimrá černé koření, lesní ovoce, švestky a černý rybíz s nádechem černého čaje a skořice. Na chuti vás zaujmou středně plné, ovocité tóny.

Chardonnay Bodega Séptima 2021 se světložlutou barvou vás přenese do Argentiny. Ananasem a mangem, které ucítíte ve vůni, a citrusovými plody, jež osvěží v ústech, vás potěší sklenka tohoto vína.

Sauvignon Blanc Bodega Séptima 2020 je slámově žluté víno s bohatou a intenzivní vůní, ze které ucítíte ananas a mučenku doplněné květinovými tóny. Středně plná osvěžující chuť vás zaujme svým specifickým aromatem plným exotických plodů a květin.

Vína z vinařství Bodega Séptima můžete nově pořídit na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.