Vyberte možnost Stránka

Vtipná zelenina a ovoce! Zapomněly, jak mají růst!

Vtipná zelenina a ovoce! Zapomněly, jak mají růst!
Rate this post
!AdSense – before contentČlověk by si myslel, že mrkev je prostě mrkev, ale některé mrkve vypadají spíše jako superhrdinové. Máme pro vás fotogalerii plnou vtipně narostlé zeleniny i ovoce.

Je celá řada důvodů, proč některé ovoce nebo zelenina vyroste do podivuhodných tvarů. Nejběžnější je poškození na počátku pěstování, které může danou část rostliny zpomalit v růstu a zbytek se pak zdeformuje. Na vině však může být i hnojení, které může způsobit podivný růst především kořenové zeleniny. Rostlinka se v mnoha případech rozhodne, že si vytvoří “ruce“, které dosáhnou lépe ke kouskům hnojení.

Tvarování ovoce je pro některé pěstitele zcela běžné a dělají to naprosto účelně. Plody se uzavírají do speciálních forem,  a tak na pultech lze vidět například hrušky vypadající jako Buddha.

Pěstujete zeleninu? Stává se vám, že vám zelenina vyroste do vtipné podoby? 

vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-1 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-2 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-3 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-4 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-5 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-6 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-7 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-8 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-9 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-10 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-11 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-12 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-13 vtipne-tvary-zeleniny-a-ovoce-14

 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.