Vyberte možnost Stránka

Jak si užívat bez zlomených srdcí?

Jak si užívat bez zlomených srdcí?
Rate this post

V životě každého muže přijde období, kdy si chce prostě jen užívat. Ale toto rozhodnutí sebou nese i mnohé nepříjemnosti především v podobě zamilovaných holek, které špatně pochopili sex na jednu noc. Jak těmto trapných situacím předejít a přesto si užívat nezávazného sexu, co hrdlo ráčí?

Většinou je to čas po rozchodu, kdy si chlap chce užít zase toho svobodného života, kdy nemusí řešit žádné vztahové problémy. Trochu si zase povyrazit a zase si dokázat, že na to má. Obrážení barů a diskoték spolu s partičkou kamarádů ovšem může mít katastrofální následky.

 

Obsah článku

Nezávazný sex nemusí být tak nezávazný, jak se na začátku zdá!

Říkáte si proč ne, jste opilí a nadržení a ta holka po vás vyloženě jede. ‘’Ohnout jí na záchodě nebo v tmavé uličce, vám možná přijde jako dobrý nápad, ale! I když je sex sebe méně romantický a o nějaké intimnosti se nedá vůbec mluvit, může se stát, že se slečna do vás zamiluje.

Jsou to typy holek, které už dost dlouho neměly vztah a vaše náruč, ať byla sebe opilejší, se pro ně stala světýlkem, kterého se jen tak pustit nechtějí. A tak výsledkem je, že musíte řešit, jak se z toho vyvléct a jak jim šetrně sdělit, že zájem o vztah nemáte. Když to konečně pochopí, stejně se poděkování za upřímnost nedočkáte, maximálně si vyslechnete, jaký jste děvkař!

Naštěstí si jde užívat sexu i bez zlomených srdcí a nenávistných vzkazů.

Vyprostil jste se ze vztahu a po nějakou dobu, zase pro změnu, nechcete nic řešit? Pak začněte volit užívání, kde opravdu žádné řešení nehrozí!

Priváty jsou správnou volbou

Možná vám to přijde ujetý, ale ty holky tam chtějí pouze peníze, žádnou lásku nebo další rande. Pokud chcete nezávazný sex, pak je privat Praha tím nejlepším místem. Navíc, málokterá ‘’normální’’ baba vám dá v posteli tolik, co slečna z privátu.

Užijte si vzrušující péči, po které bude spokojenost na všech stranách.

Kam vyrazit?

Možná, že máte obavu z pomluv. Pak pro vás máme řešení v podobě hlavního města. Praha je dostatečně velké město na to, aby jste se vyhnul známým očím. Privát Praha je místo, kde si užijete bez strachu, že vás někdo pozná.

Stále bojujete s myšlenkou návštěvy takového podniku? Pak si shrňte, co vás čeká tam, a co v klasickém baru.

Večer v baru

+ Výběr holek větší, než na privátu.

– Málokterá roštěnka překousne, že jí chcete pouze na sex.

– Výsledná investice do drinků se ve finále nevyplatí.

– Přítomné holky s vámi koketují, ale když přijde na věc, couvnou nebo se zamilují.

Večer na privátu

+ Vyberete si slečnu, která je přesně váš tip!

+ Hodinka se slečnou na pokoji vás cenově vyjde stejně jako výdaje za pití v baru.

+ Po ‘’akci’’ nemusíte řešit žádné nechtěné zamilování.

– Možnost, že potkáte známého.

privat-praha


Jaká bude vaše volba pro dnešní večer?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!