Vyberte možnost Stránka

Tajné vánoční dárky pro mladou milenku – Udělejte jí radost a ona pak “udělá“ vás!

Tajné vánoční dárky pro mladou milenku – Udělejte jí radost a ona pak “udělá“ vás!
Rate this post

Pokud si chcete svou krásnou milenku udržet co nejdéle, rozhodně nezapomeňte na vánoční dárky pro ni. Zde totiž platí, že čím větší radost jí uděláte, tím větší vzrušení můžete v posteli čekat. Dáme vám pár tipů na tajné dárky pro mladou milenku.

Milenka není vaše manželka! Na to rozhodně nezapomínejte. Kuchyňský mixér by vás mohl stát mnoho, v nejhorším případě konec toho skvělého sexu

Chcete-li si milenku omotat kolem svého… prstu, pak nešetřete a kupujte jen luxusní ženské věcičky.

Dárky pro milenku musí něco stát!

Mezi takové vhodné dárečky se počítá nový iPhone, drahý šperk (ne prsten!), svůdné prádélko apod. Pakliže si opravdu nevíte rady, pak darujte obálku s penězi, věřte, že si s obsahem vaše milenka dobře poradí a pak se vám v ložnici královsky odmění!

Doufat tak můžete třeba i v anální sex a jiné sex praktiky, které vám byly doposud odepírány. Jděte chytře a nenechávejte vánoční nákupy dárků pro milenku na poslední chvíli.

Když si dáte záležet vy, ona si pak dá záležet také!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!