Vyberte možnost Stránka

Podzimní útlum v sexu? Takhle ho zastavíte – možná jednou provždy!

Podzimní útlum v sexu? Takhle ho zastavíte – možná jednou provždy!
Rate this post

Padla na vás podzimní únava, která se projevuje v práci i posteli? Poradíme, co váš výkon zase nastartuje! Podzimní útlum v sexu bude minulostí!

Ještě před pár dny jste se potili a nadávali na nefunkční klimatizaci, kdežto teď se krčíte ve své bomber bundě a s napětím očekáváte první sníh? Náhlá změna počasí má negativní vliv na mužskou psychiku i fyzickou energii.

Nemáte po příchodu domů na sexování ani pomyšlení? Dobrou zprávou je, že nejste jediní a ještě lepší zprávou je pak to, že se z toho můžete možná jako jediní dostat (vždy se vyplatí mít méně konkurence).

Takže, jak v sobě vykřesat chuť na sex a stát se zase jedničkou v kanclíku i v posteli

Krok jedna – Postarat se o sebe

Když se člověk cítí unavený, chce to nějakou aktivitu. Čerstvý vzduch v kombinaci s jízdou na kole, procházkou nebo uběhnutým kolečkem udělá dobře na duši i těle. No a jelikož se to ve dvou lépe táhne, vytáhněte i svou přítelkyni nebo milenku. I na ženy totiž působí podzim a nechtějí pak “dát“.

Po společné aktivitě pak můžete dát společnou sprchu, která navodí vzrušující atmosféru. Nebo snad raději saunu? V páře se zbavíte toxinů a tělu zvednete imunitu. 

Vaše libido bude růst spolu s dodržováním pestrého a pokud možno zdravého jídelníčku. Chuť na sex klesá s spolu s každou sklenkou tvrdého alkoholu a s každou porcí těžkého jídla. Nenechte si svými nezdravými návyky brát energii, raději se vrhněte do objevování nových sexuálních praktik.

Sexuální zábava pro svobodné muže i páry

Jakmile se začnete cítit lépe, únava odezněla a podzimní deprese je vám na hony vzdálená, pak je čas skočit do postele a zase to hezky rozjet. Pro začátek můžete vyzkoušet ověřené postupy, ale lépe se sexuálně nastartujete s novými praktikami. Splňte si své dávné touhy a představy. Věříme, že partnerka bude vašim sex nápadům nakloněná.

Nabízí se erotické masáže, anální/orální sex, dominance, …

podzimni-hratky-02

Láká vás anální sex? Jeho vyzkoušení může rozjet vlnu nových sexuálních hrátek. Foto: Pinterest | Instagram

Množství testosteronu u mužů klesá nejvíce koncem jara, ale na podzim, hlavně v listopadu, výrazně stoupá. Proto není dobré se sexu vyhýbat. Ještě pořád nemáte sex v plánu?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!