Vyberte možnost Stránka

Pánský knír – Jak ho nosit se sebevědomím a jak o něj pečovat?

Pánský knír – Jak ho nosit se sebevědomím a jak o něj pečovat?
Rate this post
!AdSense – before contentJe podzim a za chvíli máme na krku akci Movember. Pojďme si říct něco o knírcích a jejich úpravě. Jde totiž jít i jiným směrem než po té bláznivé cestě šílených tvarů vousů– ukážeme vám, že pánský knírek může být stylový a ženami milovaný.

Když chcete jít proti vousatému proudu, nasaďte knír ještě před listopadem.

Budete zaručeně jiní než vaše chlapské okolí. Když zvolíte správný styling, nebude pánský knír překážkou v seznamování – vlastně to bude úplně naopak, ženy totiž dokáží ocenit originální a “kníraté“ chlápky.

Listopad je jediná společensky “přijatelná“ doba pro pěstování kníru. Buďte frajer, který nedbá trendů a módního diktátu.

Jaký tvar kníru?

padlo rozhodnutí pánský knír mít a teď přemýšlíte nad tím, jaký tvar pěstovat? Začít se dá různě, záleží, jaká je vaše startovní čára? Máte plnovous či delší strniště? Pak můžete vousy zkrátit a knírek nechat ve výraznější délce.

Tato volba je jakýmsi kompromisem, kterým rozhodně upoutáte a máte jistotu, že kdyby to bylo šlápnutí vedle, vždy je tu možnost dalšího oholení.

pansky-knirek-jak-upravit-02

Knír se musí umět nosit. Když zvolíte správný styling knírku, může jít dokonce o lapač žen! Foto: Pinterest

Co je u kníru nejdůležitější?

Knír potřebuje pravidelnou péči, pravidelnější než jiný styl vousů. Dejte si pozor na překročení hranice rtů, jakmile knír přeroste je zle – vypadá to dost hrozně. První pravidlo údržby – zastřihovat, zastřihovat, zastřihovat!

Dále si dejte pozor na “knedlíky ve vousech“. Jídlo má tendenci se v kníru zachytávat. Proto si vousy kontrolujte a samozřejmostí by mělo být i pravidelné vymývání.

pansky-knirek-jak-upravit-01

Věděli jste, že: existuje i šampón na knír? Foto: Pinterest

Do třetice krásného kníru pak přidejte ještě použití hřebenu na knír. S jeho pomocí udržíte vousy ve správném tvaru a celkově bude váš knír upravenější.

Troufnete si na nové “kníraté“ já? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.