Vyberte možnost Stránka

Jaké vousy a strniště z vás udělají alfa samce? Vyberte ze 6 žhavých stylů

Jaké vousy a strniště z vás udělají alfa samce? Vyberte ze 6 žhavých stylů
Rate this post
!AdSense – before contentNadcházející léto slibuje skvělé příležitosti seznámení, buďte na letní flirt připravený, upravte si vous dle aktuálních trendů a zabodujte!

Prošli jsme weby vyhlášených kadeřníků i odborníků na pánský styling a našli 6 žhavých stylů úpravy vousů.

Možná budete překvapeni, co se letos bude nosit!

Vzhledem k tomu, že poslední měsíce byly centrem pozornosti lumbersexuálové, se momentální trend obrací zcela opačným směrem – ano stejně tak jako sukně mladých kočiček, i váš vous se bude zkracovat.

Z této, velmi módní šestice stylů úpravy vousu si jistě vyberete.

Obsah článku

1. Zkrácená verze plnovousu

Váš boj o dlouhý plnovous je prohrán, namísto něj si na tváři nechte upravenou, zkrácenější verzi, jenž bude více respektovat tvar vašeho obličeje a jeho rysy. Spodní část vousu by neměla překročit 5 centimetrovou délku. Úprava na lícních kostech by měla být rovněž kratší než doposud – vznikne tak větší kontrast horní a dolní části vousů.

Doporučujeme mužům, kterým roste kvalitní a zcela rovnoměrný porost. Delší vous zamaskuje dvojitou bradu, příliš malou bradu a také celkově prodlouží kulatý tvar obličeje. 

2. Krátké vousy

Ani plnovous, ani tvář jako dětská prdelka není váš styl? Krátké vousy budou to pravé ořechové. Kratší vousy v délce 1 cm jsou univerzální úpravou, která se hodí k většině účesů – nezkazíte si s ní image na žádné pracovní schůzce, rande nebo párty. Úprava je jednoduchá, stačí jednou za čas zkrátit strojkem.

Opět doporučujeme mužům s kvalitním, rovnoměrným porostem. Hodí se k téměř každému obličeji. 

vousy-strniste-2016

3. Knírek

Ještě nějaký ten měsíc a vypukne knírové šílenství – měsíc knírů Movember. Celosvětově rozšířená akce, která jednak zvyšuje povědomí o prevenci před mužskými onemocněními a hlavně dává všem chlapům výmluvu, proč odložit strojek a představit své “kníraté“ a vysoce originální já. Vše o úpravě knírku zjistíte zde.

4. Strniště

Vypadá vždycky dobře a snad nikdy nevyjde z módy. Padne každému, nezakulacuje obličej a úprava je až směšně snadná. Mohou si jej dovolit i muži, kterým neroste vous úplně pravidelně. Délku udržujte strojkem na půl centimetru. Strniště navíc můžete zvýraznit výraznějším knírkem.

vousy-strniste-2016-1

5. Kotlety

Trochu retro říkáte si, ale dle stylistů se tento styl opět vrací na výsluní. Jejich trendy podobu využijí ti s až moc oválnými obličeji – kotlety opticky rozšíří váš obličej.

6. Hladká tvář

Vousy jsou vám nepříjemné? Hladce oholená tvář je pořád trendy! Pokud máte výrazné mužské rysy, budete i s touto úpravou pořád chlapák. K dokonale hladké tváři doporučujeme použít břitvu, ale ani moderní holící strojky vás nezklamou.

vousy-strniste-2016-3

Dle vybraného stylu vousů by pak neměly u vás v koupelně chybět tyto produkty: arganový olej pro růst vousů, stylingová pěna, vosk na knír, dokonale nabroušená břitva/holící strojek …

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.