Vyberte možnost Stránka

Movember a hipsteři způsobili pokles prodeje žiletek

Movember a hipsteři způsobili pokles prodeje žiletek
Rate this post
!AdSense – before contentSpolečnost Procter & Gamble, která vlastní známé značky Gillette a Braun tvrdí, že v důsledku aktuálních trendů nemá takové příjmy z prodeje žiletek, na které byla zvyklá.

Kdo za to může? 

Těmi viníky jsou prý především hipsteři, kteří jsou typičtí svým několikadenním strništěm nebo dlouhým plnovousem. Nesou to ale jen lumbersexuálové, kteří se podepisují na snížených ziscích za holící strojky a pěny.

Jednou za rok (1.listopadu) udeří také Movember, akce, v rámci které si pánové nechají narůst knírek a zapojí se tak do charitativní události bojující proti mužským onkologickým onemocněním.

Nenechte si ujít: To nejlepší z Movembra 2014!

Zarostlou tvář vyváží vyholené tělo

Zisk společností klesl za poslední rok o 15,5 %. Naštěstí pro známé značky vyváží katastrofu v podobě zarostlé tváře vyholené tělo. Holení pánského přirození, podpaží a dalších intimních míst se stalo pro moderního muže základem pravidelné hygieny.

Čtěte také: Holení podpaží – do hladka nebo pouze upravit? Jak oholit pánské přirození?

Krach z toho rozhodně nebude

I když finanční ředitel P&G potvrdil, že žiletky se prodávají méně, zároveň podotkl, že krach nehrozí. V nabídce totiž mají i další výrobky na péči o zarostlou tvář a holé tělo.

Holíte se? A kde? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.