Vyberte možnost Stránka

Halloween 2015 – Pánové tenhle stylový kostým vám přijde vhod!

Halloween 2015 – Pánové tenhle stylový kostým vám přijde vhod!
Rate this post
!AdSense – before contentHalloween 2015 se nezadržitelně blíží (31. října), a proto jsme se rozhodli vám trochu pomoc při vymýšlení kostýmu na párty.

Ne snad, že bychom nějak přehnaně holdovali zahraničnímu svátku Halloween, ale jistě budete souhlasit, že pokud jste stejně jako my pozvaní na nějaký ten tematický hrůzostrašný večírek, nějaký tip na kostým by se hodil.

Děsivý gentleman

Zastáváme názor Barneyho Stinsona, že oblek je to nejlepší oblečení pro každý den i večer, tudíž jsme popřemýšleli nad tím, jak se vyhnout jeho svlečení. Pátrali jsme a narazili na geniální kostým, jehož hlavní částí je skvěle padnoucí oblek!

Kostým děsivého gentlemana tkví v “nahození obleku“ a uvázání speciální kravaty/provazu. 

halloween2016

Tenhle kostým se vám bude hodit na halloweenské párty, soutěže a další recesistické akce!

K tomu nějaké ty malůvky na obličej a děsně stylová image je na světě!

Máte jiný tip na kostým? Podělte se…

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.