Vyberte možnost Stránka

Psi pod vodou

Psi pod vodou
Rate this post
!AdSense – before contentKdyž už to vypadá, že v oblasti fotografování mazlíčku se už nic nového nevymyslí, přichází Seth Casteel a začne fotit psy pod vodou. Mírumilovní mazlíčci vypadají pod vodou velmi nebezpečně.

Seth Casteel  je jeden z nejvíce publikovaných domácích fotografů na světě. Jeho práci můžete vidět ve stovkách časopisů, kalendářů, plakátů, knih i televizních pořadů.

Aktuálně se tento skvělý umělec specializuje na vytvoření dokumentárního filmu o domácích mazlíčcích v jiném světle. Výsledné fotografie zachycují spontánní a velmi cenné okamžiky života psa.

Nezapomeňte článek sdílet se svými přáteli na facebooku.

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

pes pod vodou

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.