Vyberte možnost Stránka

Jak to vypadá, když si páry prohodí oblečení?

Jak to vypadá, když si páry prohodí oblečení?
Rate this post
!AdSense – before contentPřemýšleli jste někdy, jak byste vypadal v oblečení opačného pohlaví? Kanadská fotografka Hana Pesut se rozhodla touto otázkou zabývat ve své fotografické sérii nazvané „Switcharoo“.

Haně se nápad s prohazováním oblečení začal líbit při fotografování dvou svých přátel, kteří byli oblečení zcela jinak. Ona byla oblečená do výrazného leopardího vzoru a on měl na sobě tmavé džíny i triko. Když jim Hana řekla ať si věci prohodí, koukali trochu nechápavě, ale oblečení si vyměnili a výsledek byl na tolik vtipný, že se Hana rozhodla udělat celou hravou a vtipnou sérii z takových to fotografií.

Hana Pesut je fotograf samouk, pochází z malého městečka v Kanadě. Nicméně při fotografování objela celý svět a setkala se stovkami lidí, získala celosvětové uznání a vydala knihu. To není špatné, že?

Užijte si malou ukázku její tvorby a napište nám Vaše názory na facebook!

Zdroj: sincerelyhana.com

 

pary-si-prohodily-obleceni-1 pary-si-prohodily-obleceni-25 pary-si-prohodily-obleceni-24 pary-si-prohodily-obleceni-23 pary-si-prohodily-obleceni-22 pary-si-prohodily-obleceni-21 pary-si-prohodily-obleceni-20 pary-si-prohodily-obleceni-19 pary-si-prohodily-obleceni-18 pary-si-prohodily-obleceni-17 pary-si-prohodily-obleceni-16 pary-si-prohodily-obleceni-15 pary-si-prohodily-obleceni-14 pary-si-prohodily-obleceni-13 pary-si-prohodily-obleceni-12 pary-si-prohodily-obleceni-11 pary-si-prohodily-obleceni-10 pary-si-prohodily-obleceni-9 pary-si-prohodily-obleceni-8 pary-si-prohodily-obleceni-7 pary-si-prohodily-obleceni-6 pary-si-prohodily-obleceni-5 pary-si-prohodily-obleceni-4 pary-si-prohodily-obleceni-3 pary-si-prohodily-obleceni-2

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.