Vyberte stránku

Kolimátory z řady HE512T zaujmou perfektním provedením a výkonem

Kolimátory z řady HE512T zaujmou perfektním provedením a výkonem
Hodnocení

Chcete se zlepšit ve střelbě pomocí kolimátoru? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout nové kolimátory z řady HE512T. Co je pro ně charakteristické a v čem vynikají?

Nový uzávěr slotu baterie

Kolimátor se pyšní patentovaným uzávěrem slotu baterie, který funguje na principu QD rychloupínací páčky. Pro otevření stačí jednoduše zmáčknout pojistku a páčku uvolnit. Poté pohybem o 90 ° pootočíte a slot snadno vytáhnete.

TIP: Prohlédněte si rozsáhlou nabídku kolimátorů na krátké zbraně a zlepšete svoji střelbu.

Dva silné solární články

Na první pohled vás u kolimátoru jistě zaujmou dva dlouhé solární panely. Jsou zde dva z toho důvodu, aby zařízení dokázalo obstojně pracovat i při zhoršených světelných podmínkách.

Bytelná konstrukce

Výrobce vsadil na odolné titanové provedení, které se navíc pyšní velmi nízkou hmotností a perfektními vlastnostmi. Kolimátor HE512T díky tomu váží pouze neuvěřitelných 250 gramů (i se zabudovanou baterií CR2032).

Připraven na použití zvětšovacího modulu

Když se na kolimátor podíváte, zjistíte, že je to vlastně protáhlý model HS510C. Ten však příliš nešel ruku v ruce se zvětšovacím modulem, který se nacházel dál od projekční části kolimátoru. Nový model kolimátoru je však jako stvořen pro použití zvětšovacího modulu FOXsight nebo Holosun.

Skvělé výsledky při střelbě

Kolimátor pracuje v automatickém režimu doslova bezchybně. Skvěle reguluje intenzitu bodu, je krásně vzdušný a nic vám nebude bránit ve výhledu. Při střílení přes zvětšovací modul dosahuje skvělých výsledků a obrazec je dokonale čistý. Jedná se zkrátka o velmi kvalitní kousek, který se stane vaším věrným společníkem.

Pro více informací o kolimátorech navštivte web www.holosun.cz.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!