Vyberte možnost Stránka

Jak trávit čas ve vlaku?

Jak trávit čas ve vlaku?
Rate this post
!AdSense – before contentDojíždění je každodenní součástí studentů i pracujících. někteří svůj čas v autobusu nebo vlaku tráví poslechem hudby, studiem nebo spaním. Ale ilustrátor a bloger Joe Butcher přišel na mnohem kreativnější trávení času ve vlaku.

Joe Butcher si udělal z cestování vlakem koníček, během něhož maluje karikatury a ty pak fotí spolu s jeho spolucestujícími. Spojení lidských těl a kreslených hlav vytváří vtipný celek, který pak Joe zveřejňuje na internetu. A už má tisíce následovníků.

Jak trávíte svůj čas při dojíždění vy?

Zdroj: Twitter

traveni-casu-ve-vlaku-1 traveni-casu-ve-vlaku-2 traveni-casu-ve-vlaku-3 traveni-casu-ve-vlaku-4 traveni-casu-ve-vlaku-5 traveni-casu-ve-vlaku-6 traveni-casu-ve-vlaku-7 traveni-casu-ve-vlaku-8 traveni-casu-ve-vlaku-9 traveni-casu-ve-vlaku-10 traveni-casu-ve-vlaku-11 traveni-casu-ve-vlaku-12 traveni-casu-ve-vlaku-13

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.