Vyberte možnost Stránka

Rychlý oběd

Rychlý oběd
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý se snaží během dne jíst co možná nejrychleji a zároveň zdravě. Spojení těchto rychlosti spolu se zdravým a plnohodnotných jídlem však není nic snadného. Proto jsme pro vás připravili jeden velice jednoduchý recept na jídlo, které se můžete sebou vzít do práce na oběd.

Tento recept je skvělý hned z několika důvodů!

1.Jeho příprava je opravdu snadná, takže to zvládne každý chlap.

2. Druhou skvělou zprávou je, že toto jídlo je hned hotové, stačí pár minut času a ingrediencí.

3.Dalším plusem, který ocení hlavně ti, kteří se chtějí najíst, ale dát tělu také kvalitní potraviny, je výživová hodnota tohoto pokrmu.

4. A konečně také musíme zmínit skvělou chuť!

 

Na jednoduchý sandwich

budete potřebovat: 4 plátky tmavého chleba, 2 listy salátu, 1/2 oloupaného jablka, 2 plátky 45% sýra, 2 plátky kvalitní anglické slaniny, trochu másla.

 

Všechno spojit a je to!

1.Na rozpálené pánvičce si lehce osmažte anglickou slaninu.

2. Každý plátek chleba lehce pomažte z jedné strany máslem.  Poté 2 plátky odložte stranou a na druhé dva začněte pokládat zbytek surovin.

3. Budete vrstvit: list omytého a osušeného salátu, na něj plátek anglické slaniny, 0,5 cm silné kolečko  jablka, plátek sýra a nakonec plátek chleba.

4. Takto připravený toast dejte buďto zapéct do trouby nebo do toastovače.

 

Sandwiche můžete ihned jíst nebo si je zabalit a dát v práci jako skvělý oběd.

Dobrou chuť

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.