Vyberte možnost Stránka

Mrkvové lupínky – když na tlouštíky přijde chuť!

Mrkvové lupínky – když na tlouštíky přijde chuť!
Rate this post
!AdSense – before contentUž se nemůžete dívat na vypasený zadek své přítelkyně a štve vás pohled na své vyžrané břicho? Potom zbystřete, přichází sladkost, která vám pomůže odolat lákadlům, jako je čokoláda nebo sušenky.

Nějakou tu sladkost potřebuje přes den každý, a i když se snažíte přes den odolat s příchodem domů, začne být vůle slabší a slabší. Usednutí k večerní televizi pak už nemůže dopadnout jinak než, že svůj jazýček poctíte kostičkou čokolády. A pak s poslední minutou seriálu zjistíte, že celá tabulka je fuč.

Obsah článku

Konečně něco zdravého, levného a hlavně stejně tak chuťově ‘’závisláckého’’ jako je čokoláda!

 

Mrkvové lupínky se skořicí a medovo-jogurtovým dipem

Na lupínky si připravte: 2 velké mrkve, ½ lžičky mleté skořice, ¼ lžičky mletého zázvoru, olej

Na dip budete potřebovat: 1 lžíci medu a kelímek bílého jogurtu (nejlépe řeckého)

 

Na tomto receptu je kromě chuti nejlepší ta absolutně snadná a rychlá příprava!

1. Předehřejte troubu na 180° C.

2. Umytou mrkev loupejte pomocí škrabky na brambory na tenké plátky. Připravené plátky promíchejte v míse spolu se skořicí a zázvorem.

mrkev-1

3. Proužky vyskládejte na plech, tak aby se nepřekrývaly a lehce postříkejte olejem. Pečte 10 minut, po 5 minutách je třeba plátky otočit. Poté troubu vypněte, ale plech nechte ještě 8 minut v ní. (Tato doba se může lišit v závislosti na teplotě uvnitř, každá trouba je jiná. Plech vyndejte, když začne mrkev hnědnout.)

4. Nechte mrkvové plátky vychladnout a mezitím si v misce připravte dip tak, že smícháte med a jogurt.

5. Hotové mrkvové plátky by měly být křupavé. Podávají se spolu s dipem!

K televizi nebo jako pohoštění!

Tyto lupínky jsou absolutní senzací nejen k vlastnímu zdravému mlsání, touto lahůdkou můžete okouzlit i svou návštěvu!

Dobrou chuť!

Zdroj obrázku: Flickr:com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.