Vyberte možnost Stránka

Nový Revitalizující Nápoj Vám Dodá Vzpruhu

Nový Revitalizující Nápoj Vám Dodá Vzpruhu
Rate this post
!AdSense – before contentJak zvládnout stresující dny v práci bez kofeinu a udržet se fit při náročném životním stylu? To je oříšek, s nímž se potýká nejeden z nás. Nestačí jen zdravě jíst a dopřávat si pravidelný pohyb, hodně kávy a alkoholu také škodí.

Co během dne pít? Nejste přece žádní „čajíčkáři“. Myslete na svoje zdraví a zachovejte si imunitu za využití čistě přírodních prostředků.

Pitný režim je základ

Důležité je si přiznat, že v pitném režimu nejde jen o kvantitu. Věděli jste třeba, že častým pitím čaje s citronem a malou dávkou cukru si spolehlivě odrovnáte zubní sklovinu? Několik šálků kávy denně také není ideální, taktéž barví zuby a kofein je droga jako každá jiná. Zvyšuje krevní tlak a při předávkování snadno způsobí i srdeční arytmii nebo záchvat. Uděláte jen dobře, když pití kávy omezíte na minimum. Jak ale v zimních měsících nahradit oblíbené pití s povzbuzujícími účinky?

V energy drincích bývá totiž kofein taky. Je dobré pít obyčejnou vodu z kohoutku, ale nejde to dělat od rána do večera. Co vám pomůže zvládnout přesčasy a zůstat ve formě?

Tak trochu jiný „energiťák“

Čeká vás další zničující den v práci a hledáte způsob, jak vzpružit tělo i mysl k náročné aktivitě? Klasické energy drinky chutnají příšerně a z jejich obsahu se vám zvedá kufr? Zkuste to jinak.

Opravdové poklady většinou nenajdete v obyčejném supermarketu, musíte lovit v jiných vodách. Zapátráte-li na internetu, zjistíte, že stejný problém řešili před vámi už jiní, dva nadšenci šli dokonce ještě dál a vyvinuli „elixír“ podle starých ověřených receptur, který dobře chutná a přináší tělu železné zdraví.

erebos-1

Energetický nápoj Erebos neobsahuje kofein, žádné umělé příchutě, zahušťovadla a barviva. Nezaměnitelná chuť, aroma a životodárná síla se ukrývají ve směsi 19 léčivých bylin s čistou beskydskou vodou.

Jak jednou vyzkoušíte Erebos, masově vyráběné energiťáky hodíte s úlevou za hlavu a snadno se zbavíte i letité závislosti na kofeinu!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.