Vyberte možnost Stránka

Prohlídka pivovaru – Poznejte pivo pro pravé chlapy!

Prohlídka pivovaru – Poznejte pivo pro pravé chlapy!
Rate this post
!AdSense – before contentPravých chlapů je stále méně! Ti, kteří zbývají, míří do pivovaru Radegast. Nenechte si ani vy ujít jedinečnou prohlídku, která vám ukáže, jak vypadá hořká cesta každého piva Radegast.

Do pivovaru Radegast v Nošovicích (poblíž Frýdku-Místku) se vyplatí vyrazit s partou přátel z hospody i s celou rodinou. Ať už zvolíte pánskou jízdu nebo zajímavý rodinný výlet, užijete si tradiční exkurzi pivovaru, tak i program v Návštěvnickém centru, kde se na velkoplošných obrazovkách, informačních panelech či v místnosti ve tvaru sudu dozvíte vše o trnité a hořké historii piva Radegast.

Za poznáním by měl vyrazit každý pravý chlap!

Život pravého chlapa je hořký a plný překážek, proto je zapotřebí občas od všech těch povinností a starostí upustit a užít si pravé zábavy. Kde jinde než v chrámu hořkého pití Radegast!

Už samotné interiérové řešení Návštěvnického centra vypovídá o tom, že zde je místo pro každého pravého chlapa bez rozdílu věku. Že zde se každý správný člověk přiučí vše podstatné o historii piva poutavou formou filmů, jenž se promítají kinosále.

Nechybí zde ani prodejna, kde si každý chlapák nakoupí výbavu potřebnou pro přežití pro sebe i svou rodinu.

Po získání potřebných vědomostí a výbavy vedou další kroky do výroby, tedy pivovaru Radegast. Ten je jedním z mála pivovarů v Evropě, kde lze spatřit reálný proces vaření zlatavého moku. Nahlédnout lze i do haly, která se nazývá ležácký sklep, přestože není v podzemí. V místnosti připomínající velký dřevěný sud je k vidění expozice o vývoji ležáckých sklepů a bednářském umění.

Celá návštěvnická trasa, po níž mohou kráčet jen vyvolení muži a jejich ženy, představuje jednotlivé části výroby piva a pivovarnictví jako celku. Velkoplošné obrazovky promítají reálné záběry z provozů, jenž jsou veřejnosti nepřístupné.

Závěr, na který se nejde netěšit!

Po absolvování prohlídky přijde zasloužená odměna v podobě degustace ve vyhlídkové restauraci nad pivovarem. Dokonalá chuť a výhled na panoráma Beskyd, to je sen každého pravého chlapa!

Za pár korun a skoro každý den

Pivovar Radegast je jedním z nejmodernějších pivovarů naší republiky, pivo se v něm vaří již od roku 1970. V roce 1999 se připojil k největší pivovarské skupině České republiky -společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s.

Navštívit jej můžete od úterý do soboty v čase 10:00 – 18: 00, v neděli pak prohlídky končí už v 16:00. Vstupné na dospělého vyjde na 110 Kč. Rodinu s dětmi bude exkurze stát zvýhodněných 240 Kč a slevu mají i studenti, senioři nad 70 let, TP, ZTP či držitelé Hostelové karty.

Přijeďte, poznejte a ochutnejte „klasický český ležák“! Více na exkurze v pivovaru

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.