Vyberte možnost Stránka

Velikonoční beránek – Vyzkoušený recept, který zabere chviličku!

Velikonoční beránek – Vyzkoušený recept, který zabere chviličku!
Rate this post
!AdSense – before contentPokud jste se rozhodli udělat si vlastního velikonočního beránka, jistě jste hledali nějaký ten extra snadný recept. Vaše hledání je u konce, přinášíme vám prověřený recept, který zvládne skutečně každý!

Tleskáme vašemu rozhodnutí udělat si vlastního velikonočního beránka a přinášíme vám opravdu jednoduchý recept, který má zaručený výsledek!

Obavy stranou, jde se na to!

Velikonoční beránek

Budete potřebovat: 4 vejce (nejlépe domácí), 20 dkg cukru krupice, 35 dkg polohrubé mouky, balíček vanilkového cukru, balíček prášku do pečiva, 250 ml šlehačky, půl dcl oleje, citrónovou kůru.

Nejdříve si

vymažete a hrubou moukou vysypete připravenou formu na beránka.

1. Poté ušleháte vejce spolu s cukrem (krupicí i tím vanilkovým) do pěny.

2. Přilijete šlehačku, všechen olej a nakonec přidáte i mouku. Vše pečlivě promícháte a přisypete balíček prášku do pečiva.

3. Těsto vlijete do formy a dáte do předem vyhřáté trouby péct na 175 stupňů po dobu 40 minut.

Pozn. Pokud si nejste jistý, zda je beránek skutečně upečený, píchněte do něj špejlí. V případě, že je po vytáhnutí čistá, bez zbytků těsta, je beránek upečený.

4. Velikonočního beránka vyklápějte až po vychladnutí. Poté pocukrujte moučkovým cukrem nebo polijte čokoládovou polevou.

Hezké velikonoce!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.