Vyberte možnost Stránka

Cítíte se unavení z jarního úklidu?

Cítíte se unavení z jarního úklidu?
Rate this post
!AdSense – before contentJe tady jaro a většina z nás z toho má velkou radost. Prodlužují se dny, svítí sluníčko a můžeme odložit zimní bundy. Pracujeme na zahradách, čistíme terasy a pouštíme se do velkého jarního úklidu.

Také kolem sebe slyšíte komentáře typu: „Ta jarní únava mne opravdu zmáhá“, „Nemohu se vyrovnat se změnou času na letní“ a podobně? A netýká se to právě Vás? Jste unavení a přitom právě z jara potřebujete tolik energie na všechny venkovní aktivity. Jak dosáhnout toho, aby jste se cítili co nejlépe a aby se Vám co nejvíce vyhýbaly všechny neduhy?

Co takhle vyzkoušet optimální formuli na posílení imunity, průběžnou detoxikaci, udržení zdraví, vitality a rovnováhy organismu? Pokud chcete mít více zdravé energie a radost z každého dne, máme pro Vás řešení. A protože jste možná ještě nikdy neslyšeli o blahodárném PhytoChi nebo variantě pro juniory, která se nazývá PhytoChík, tak si o nich něco povězme.

Tyto bylinné přípravky vycházejí z poznatků tradiční čínské medicíny. Při jejich užívání se hlavní důraz klade na postupné navození rovnováhy organismu (JIN a JANG), posílení imunity, detoxikaci a udržení dobrého zdraví.

PhytoChi obsahuje 8 klíčových bylinek používaných v tradiční čínské medicíně. PhytoChi je první bylinnou směsí, která má opravdu v každé lahvičce to stejné složení a to díky technologii Phyto-True. Autor PhytoChi, Dr. Albert Leung dokázal zvýraznit blahodárné účinky bylinek v jednom celku a zcela odstranit nežádoucí účinky jednotlivých bylinek, když se užívají individuálně.

Jednotlivé účinky bylinek se ve výsledném efektu ne pouze sčítají, ale NÁSOBÍ.

lahev_phytochi

PhytoChi dodává tělu to, co potřebuje. Není to lék, ale mnoha lidem každodenně pomáhá limitovat jejich zdravotní problémy a cítit se opět dobře. PhytoChi navíc obsahuje důležité minerály, vitamíny, enzymy a stopové prvky, které nemůžeme získat z běžné stravy. Současný životní styl a neustálý spěch a stres spolu se sedavým zaměstnáním a hodinami strávenými u PC si vyžaduje, abychom se o náš organismus zodpovědně starali, aby správně fungoval a aby jsme se cítili co nejlépe. K tomu nám pomůže kromě základních pravidel zdravé životosprávy také PhytoChi.

Více se dozvíte na www.phyto.cz nebo www.phytochik.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.