Vyberte stránku

Naučte se sebelásce pomocí masáže

Naučte se sebelásce pomocí masáže

Nelíbí se vám vaše široké boky, větší bříško, křivé nohy nebo třeba svalnaté ruce? Spousta z nás není spokojená se svou postavou. Na svém těle můžete pracovat, cvičit, snažit se jíst zdravěji nebo používat kvalitnější kosmetiku. Zároveň ale můžete podpořit svou psychiku a pracovat na sebelásce. Masáž vám ukáže, jak se naučit milovat své tělo.

Test na začátku

Dovedete si představit, že byste vyšli ven nazí? Dovedete si představit, že by vás viděl někdo cizí nahé? Pokud tato představa patří mezi vaše největší noční můry, tak je něco špatně. Samozřejmě, že můžete být introvert, stydět se nebo být z nahoty nesví, ale ve většině případů jde o nízké sebevědomí, nespokojenost se svým tělem a s celým vzhledem.

Proč to napravit

Možná se ptáte, proč tento pocit a vnímání napravovat. Proč nezůstat stydliví, nesmělí a bát se ukázat? Nízké sebevědomí a nedostatek lásky k sami sobě může totiž vést i k dalším psychickým a fyzickým problémům. Po čase vás může trápit úzkost, deprese a začnete se lidem vyhýbat. Začněte se učit sebelásce a nemusíte venku chodit nazí nebo se ukazovat bez oblečení svému okolí, stačí, že se změní váš pohled na sebe samého a budete spokojenější, šťastnější a zdravější.

Jak na to?

Jak zvýšit své sebevědomí, naučit se milovat své tělo a pochopit svou hodnotu není otázka na chvíli a nevyřešíte ji za jeden den. Začněte pomalými kroky a snažte se vidět i ty malé pokroky. Najděte si nějakou činnost, která vás dokáže naprosto uvolnit. Může to být sport, může to být kreslení nebo psaní příběhů a snažte se připomenout si ten příjemný a líbivý pocit. Poté si představte nějakou činnost, která vás deptá, například přednes na veřejnosti, schůzka s nepříjemnými klienty a zkuste se pocit z příjemné činnosti přenést na tu nepříjemnou.

Postupné změny v životě

Začněte tím, že se budete cítit lépe ve svém těle. Nečekejte na to, až zhubnete, pořiďte si hezké oblečení, které vám padne už teď. Nečekejte na to, až se změní něco kolem vás, změňte sami sebe. Vyzkoušejte meditační techniky, které vám pomohou nalézt i skryté problémy. Zajděte si na masáž a nechte se rozmazlovat. Naučte se milovat své tělo na erotické masáži nebo vyzkoušejte tantrickou masáž i s partnerem. Budete překvapeni, jak dokáže vzrušení a smyslné zážitky změnit pohled na váš vzhled, sebevědomí a pocit naplnění.

Nepřestávejte na sobě pracovat

Když si najdete něco, co vás baví, motivuje a pomáhá vám k sebelásce, vytrvejte u této činnosti. Nezapomínejte ve svém životě na dotek, který má blahodárné účinky. Skvělým způsobem je chodit na masáže pravidelně, dopřát si rozmazlování a naučit se vnímat, jak vaše tělo funguje a co potřebuje ke spokojenosti. Nové zážitky a originální prožitky vám dodají energii a po vyzkoušení například nuru masáže budete dojmy vstřebávat ještě dlouhou dobu poté. Pracujte na sobě denně, postupujte malými krůčky a odměňujte se i za malé úspěchy.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.