Bolesti zad? Sexu se vzdávat nemusíte! Tyto polohy nepříjemné pocity minimalizují

Od dne 7.3.2017
bolava-zada-sex

Bolí vás záda, ale sexu se vzdávat nechcete? Pak oceníte námi vybrané a vyzkoušené sexuální polohy. Bolest zmírní a sexování i cestu k vyvrcholení výrazně usnadní.

Muži jsou obecně náchylní na bolest zad. Tvrdá fyzická práce, ale i dlouhé sezení v kanclíku, to vše může bolesti zad ještě zhoršit. 

Nevíte, jak si užít vášnivou ”píchačku”, když nejste fyzicky úplně v pořádku? Problém bolavých zad jde obejít pomocí těchto milostných poloh, které vyhovují právě lidem, jenž trpí bolestmi zádového svalstva a páteře.

Dodržujte důležité pravidlo!

Pohyb pánví by měl provádět vždy ten, který bolesti zad nemá. Koneckonců, ať  jednou taky ”dře” vaše partnerka. 

Po schodech, po schodech

Sedíte s partnerkou na schodech, tvářemi k sobě , přičemž se přidržuje rukama schodů (získáte tak rovnováhu). Žena na vás sedí obkročmo, pohupuje, otáčí pánví. Může se také různě naklánět, krčit a dělat věci, které jsou v jiných polohách neproveditelné.

Tip! Pokud se žena jo dobře zakloní, může dojít ke stimulu bodu G. Navíc vy získáte skvělý výhled na její prsa, pupík i klín.

Na stojáka u zdi

Stojíte u zdi a pronikáte do ní zezadu, ona se rukama opírá o zeď. Tato poloha nabízí menší nároky na pohybový aparát muže a tíms e tak i sbolavými zády cítíte pohodlně. Držet můžete ženu za boky či prsa.

Tip! Přistavte si sedacího bobíka a opřete si o něj nohu v případě, že vás bolí záda i při pouhém stání. 

sex-bolava-zada

Bolesti zad nemusí nutně znamenat sexuální půst. Foto: Pinterest

Poloha na ”lžičky”

Oba dva máte bolesti zad? Pak zkuste polohu lžiček, kdy synchronně ležíte na boku a vy vnikáte do své partnerky zezadu. Dělba práce by v tomto případě měla být rozdělena ”fifty fifty”. Aktivnější by měl být ten, kterého bolí záda méně.

 

Sledujte nás na Facebooku!

Powered by WordPress Popup