Vyberte možnost Stránka

Bolesti zad? Sexu se vzdávat nemusíte! Tyto polohy nepříjemné pocity minimalizují

Bolesti zad? Sexu se vzdávat nemusíte! Tyto polohy nepříjemné pocity minimalizují
Rate this post

Bolí vás záda, ale sexu se vzdávat nechcete? Pak oceníte námi vybrané a vyzkoušené sexuální polohy. Bolest zmírní a sexování i cestu k vyvrcholení výrazně usnadní.

Muži jsou obecně náchylní na bolest zad. Tvrdá fyzická práce, ale i dlouhé sezení v kanclíku, to vše může bolesti zad ještě zhoršit. 

Nevíte, jak si užít vášnivou “píchačku“, když nejste fyzicky úplně v pořádku? Problém bolavých zad jde obejít pomocí těchto milostných poloh, které vyhovují právě lidem, jenž trpí bolestmi zádového svalstva a páteře.

Dodržujte důležité pravidlo!

Pohyb pánví by měl provádět vždy ten, který bolesti zad nemá. Koneckonců, ať  jednou taky “dře“ vaše partnerka. 

Po schodech, po schodech

Sedíte s partnerkou na schodech, tvářemi k sobě , přičemž se přidržuje rukama schodů (získáte tak rovnováhu). Žena na vás sedí obkročmo, pohupuje, otáčí pánví. Může se také různě naklánět, krčit a dělat věci, které jsou v jiných polohách neproveditelné.

Tip! Pokud se žena jo dobře zakloní, může dojít ke stimulu bodu G. Navíc vy získáte skvělý výhled na její prsa, pupík i klín.

Na stojáka u zdi

Stojíte u zdi a pronikáte do ní zezadu, ona se rukama opírá o zeď. Tato poloha nabízí menší nároky na pohybový aparát muže a tíms e tak i sbolavými zády cítíte pohodlně. Držet můžete ženu za boky či prsa.

Tip! Přistavte si sedacího bobíka a opřete si o něj nohu v případě, že vás bolí záda i při pouhém stání. 

sex-bolava-zada

Bolesti zad nemusí nutně znamenat sexuální půst. Foto: Pinterest

Poloha na “lžičky“

Oba dva máte bolesti zad? Pak zkuste polohu lžiček, kdy synchronně ležíte na boku a vy vnikáte do své partnerky zezadu. Dělba práce by v tomto případě měla být rozdělena “fifty fifty“. Aktivnější by měl být ten, kterého bolí záda méně.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!