Vyberte možnost Stránka

Pánové, už jste zkusili výklad karet?

Pánové, už jste zkusili výklad karet?
Rate this post

Kartářskému řemeslu věří spíše ženy než my muži. Musím přiznat, že i mne byste pokládali spíše za skeptika. Jenomže výklad karet je zajímavá disciplína na hranici psychoterapie. A mnohdy vám dokáže otevřít oči či poradit směr lépe než psycholog, ze kterého obvykle řešení svého problému rovněž naservírováno na tácu nedostanete. Takže proč si nezajít zrovna do věštírny?

Pardon, nikam vlastně chodit nemusíte. Žádná pouť za slavnou věštkyní vás nečeká. I věštba z karet se dnes již nabízí jako služba online a po telefonu. Holt, technologie si podmanily i věštění. Nehledejte v tom žádný podvod. Všechny služby něco stojí – i ty mezi nebem a zemí. Takže směle si vyzkoušejte, kam vás výklad karet umí nasměřovat ve vašem životě.

Co čekat od kartářky?

Život je někdy těžší, než bychom si přáli. Musíme činit rozhodnutí, která ani nemají správné řešení. Zůstaneme stát, vnitřně vyhoříme, nevíme, kam směřovat. Pak jsou tady různé osobní tragédie a ztráty. Potřebujeme si popovídat, naťuknout, nasměřovat i povzbudit. A proč ne zrovna u profesionálních kartářek? Toto řemeslo funguje jako psychoterapie již tisíce let. Moderní medicína jej sice neuznává, ale co na tom! Když neškodí, není proč jej nevyzkoušet. A naše polovičky nám navíc budou svatosvatě přísahat, že to funguje.

Profesionální věštírna 24/7

Možná jste si doposud mysleli, že jako služba 24/7 se nabízí jen helpdesk v serverovnách. Ale omyl. Stejně funguje i věštírna Orisio. Profesionální kartářky vám zde kdykoliv, třeba o půlnoci, vyloží karty. Vidíte, zrovna o půlnoci zde musí být nával. Vždy je to tak symbolické… Ale žerty stranou. Duševní krize si čas nevybírá a když kartářky pomůžou, je to jen dobře. Možná dokonce i budete vědět něco o kartách, ze kterých vám budou vaši budoucnost vykládat. Mariášové i kanastové karty se totiž k věštbě běžně používají. Stejně tak ale i tarotové, tzv. cikánské a další.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.