Vyberte možnost Stránka

Kreativní reklama Mc Donaldu

Kreativní reklama Mc Donaldu
Rate this post
!AdSense – before contentAčkoli je reklama brána jako něco obtěžujícího, pokud je dobře vymyšlená, zákazníky přitáhne. Kreativní reklamu využívá hojně i největší fastfoodový řetězec McDonald’s.

Vymyslet dobrou kreativní reklamu není nic snadného. Je to umění vytvořit reklamu, která má být zábavná, příjemná, klidná, smutná nebo sexy, vždy musí představit výrobek v nejlepším možném světle, přitáhnout cílovou skupinu a nenásilně jí donutit, aby produkt koupila.

Užijte si následující sbírku kreativních reklam na McDonald’s.

Máte rádi kreativní reklamy? Považujete je za vtipné? Napište nám své názory do komentářů pod článkem.

 

kreativni-reklama-mc-donald-1
kreativni-reklama-mc-donald-2
kreativni-reklama-mc-donald-4
kreativni-reklama-mc-donald-6
kreativni-reklama-mc-donald-7
kreativni-reklama-mc-donald-8
kreativni-reklama-mc-donald-9 kreativni-reklama-mc-donald-10 kreativni-reklama-mc-donald-11 kreativni-reklama-mc-donald-12 kreativni-reklama-mc-donald-13 kreativni-reklama-mc-donald-13-a kreativni-reklama-mc-donald-14 kreativni-reklama-mc-donald-15 kreativni-reklama-mc-donald-16 kreativni-reklama-mc-donald-17 kreativni-reklama-mc-donald-18 kreativni-reklama-mc-donald-19 kreativni-reklama-mc-donald-20 kreativni-reklama-mc-donald-21 kreativni-reklama-mc-donald-22 kreativni-reklama-mc-donald-23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.