Vyberte možnost Stránka

Online sázkové kanceláře: Jak vybrat tu správnou?

Online sázkové kanceláře: Jak vybrat tu správnou?
Rate this post

Rádi byste začali s kurzovým sázením online? Možná jste zatím zkoušeli štěstí pouze na kamenných pobočkách konkrétních sázkových kanceláří a chcete přejít k pohodlnější variantě. Proč také ne? Vždyť online svět kurzového sázení je takřka bezbřehý a nabízí nekonečné příležitosti. Vybrat správnou sázkovou kancelář poskytující tyto služby není jednoduché. Každá se totiž vyznačuje specifickými nabídkami, bonusy, příležitostmi, kurzy a spoustou jiných aspektů. My se na ty základní podíváme mnohem podrobněji a samozřejmě také konkrétní sázkovou kancelář doporučíme.

Obsah článku

Výše vstupních bonusů

Každá sázková kancelář dnes nabízí vstupní bonus. Není se čemu divit, prostředí v tomto segmentu je maximálně konkurenční, takže lidé volí sázkovou kancelář i na základě tohoto aspektu. Navíc není problém si výši vstupních bonusů u různých společností porovnat. Počítat byste měli s tím, že většinou jsou vstupní bonusy vázány na to, že si u konkrétní sázkové kanceláře nabijete kredit a vsadíte určitou sumu. Na základě dobití kreditu pak získáváte bonusy v podobě určitého procenta oné dobité částky. Čím je vyšší nabitá suma, tím můžete dosáhnout na větší bonus. Každá sázková kancelář má ale stanoven strop, po který může onen bonus sahat. Rozhodně nenabízí takové bonusy, které by se jim nevyplatily.

Další bonifikace k sázkám

Když si vsadíte, můžete obdržet ještě další bonusy, a to tradičně v podobě zvýšených kurzů na konkrétní příležitosti. Mnohé sázkové kanceláře mají také systém bonifikačních bodů, jež sázkaři dostávají dle své aktuální úspěšnosti. Body pak mohou použít pro zvýšení kurzů při sestavování tiketů. Různé bonusy podobného typu nabízí třeba Betfair a mnohé jiné společnosti. Určitě se všechno vyplatí zjistit na počátku.

Jaké stanovují bookmakeři kurzy?

Možná se vám zdá, že kurzy jsou u kterékoli společnosti totožné. Není tomu tak, liší se, i když často jen drobně. Záleží na konkrétních příležitostech. Někdy se mohou odlišovat poměrně markantně. Optimální je dlouhodobě sledovat několik sázkových kanceláří a snažit se porovnávat kurzy, jež nabízejí. Jinak na internetu existují i přímo srovnávače kurzů u daných příležitostí, takže si všechno můžete ještě ulehčit.

Přehlednost webových stránek

Velmi důležitá je bezesporu také orientace konkrétního návštěvníka stránek. Ta by měla být co nejvíce usnadněná. Existuje spousta elegantně řešených webů sázkových kanceláři, kde je orientace hráčů maximálně intuitivní. Jsou tady nabízené veškeré možné sázkové příležitosti a provozovatel nabízí i spousty zajímavých her a akcí. Rozhoduje bezesporu i rychlé dobíjení kreditu a optimálně řešená fóra či analýzy jednotlivých sázkových příležitostí.

Několik dalších služeb

Samotné sázení AKU a COMBI tiketů je u každé sázkové kanceláře jakousi samozřejmostí. Jinak si ale lze většinou vybírat také příležitosti netýkající se přímo výsledků jednotlivých klání. Velmi oblíbené jsou sázky na poločasy, počty rohů, žlutých karet, případně es v tenisovém utkání a mnohé jiné. Výborné jsou také nejrůznější číselné hry, jež nabízejí sázkové kanceláře na svých webech také. Užívat si jich můžete úplně stejně jako klasických kurzových sázek. Výhry jsou většinou skutečně vysoké.

Naším tipem je společnost Betfair

Společnost Betfair nepatří mezi sázkovými kancelářemi mezi žádné nováčky. Založena byla již v roce 2000 a na trhu tedy úspěšně funguje už devatenáctým rokem. Jedná se o firmu mající ústředí ve Velké Británii a poskytující své služby v mnoha dalších zemích. Mimo kurzové sázky nabízí také další zajímavé příležitosti v čele s pokerem, online kasinem a bingem.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.