Vyberte možnost Stránka

5 způsobů, jak překvapit svou partnerku v den jejích narozenin

5 způsobů, jak překvapit svou partnerku v den jejích narozenin
Rate this post

 

V současné době je poměrně náročné překvapit drahou polovičku něčím originálním a nezapomenutelným. Ovšem koupit značkové tričko je příliš fádní, darovat peníze zase neosobní. Pokud tedy prahnete po něčem, na co si vaše partnerka vzpomene i po deseti letech, zvolte nějaký zážitek. V následujících řádcích vám poradíme, co by se něžnému pohlaví mohlo líbit.

V první řadě byste si měl zjistit, zda vaše milovaná prahne po adrenalinu, anebo spíše romantice. Podle toho potom konkrétní zážitek vyberete.

Tandemový seskok padákem

Pod zážitky si zřejmě jako první představíte tandemový seskok padákem. S profesionálním instruktorem vaše žena vyskočí z výšky 4 000 metrů. Užije si několik sekund volného pádu a vychutná si pohled z ptačí perspektivy. Tandemový seskok padákem je zabalen v půvabné dárkové krabičce. Po jejím otevření najde vaše partnerka poukaz na tandemový seskok a průvodní dopis, do něhož napíšete osobní věnování.

Indoor surfing

Pokud si vaše drahá polovička přála někdy vyzkoušet vodní sport, jako například surfing, klidně jí můžete zážitek dopřát i v našich končinách. Rozhodně nemusíte kupovat letenku do nějaké přímořské destinace. Spousta zážitkových firem totiž poskytuje takzvaný indoor surfing, což je unikátní simulátor, díky němuž si váš miláček zasurfuje na skutečných vlnách.

Bungee Jumping

Jestliže se někdy váš drahoušek zmínil o adrenalinovém bungee jumpingu, je nejvyšší čas koupit poukaz. Skutečně najde odvahu vrhnout se z mostu, nebo to byla silná slova? Jelikož už bude mít poukaz v ruce, nemůže couvnout. Přece by vaše partnerka neodmítla dárek od vás. Opět na ni čeká volný pád několik desítek metrů. V hlavě jí budou běhat různé myšlenky, ale nakonec z celkového zážitku bude mít nezapomenutelné vzpomínky. Právě o to jde.

Adrenalinová jízdy v buggy

Zážitkové firmy mají esa v rukávu i pro milovnice rychlých aut. Klasikou mezi takovými zážitky je jízda ve Ferrari. Co takhle sáhnout po něčem nevšedním? Jako je například adrenalinová jízdy v buggy, kterou si užije opravdová milovnice motoristických zážitků. Prohánět se v buggy na uzavřené autokrosové trati je pro mnohé ženy sen, a tak je nejvyšší čas ho splnit. Říkáte si, že něco takového by vaši drahou polovičku nebavilo? Zkuste zážitek koupit a uvidíte, jak se na jízdu bude těšit.

Jetpack aneb tryskový batoh

Vypadá to jako scéna z nějakého sci-fi filmu, nicméně tryskový batoh Jamese Bonda je opravdu na dosah ruky. Jetpack, jak se tryskovému batohu říká, je úžasný adrenalinový zážitek pro muže i ženy. Klidně si můžete vyzkoušet letět s vaší ženou. Stačí koupit rovnou dva poukazy.

Jestliže tedy sháníte specialistu na zážitkové dárky, doporučujeme podívat se do pestrého portfolia společnosti Esennce, která se na zážitky orientuje už dlouhá léta.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!