Vyberte možnost Stránka

Přijďte zažít harmonii na thajské masáže

Přijďte zažít harmonii na thajské masáže
Rate this post

Každý by si měl čas od času pořádně odpočinout. Někomu k tomu pomůže dobrá kniha, někdo ocení spíš aktivní odpočinek na kole. Teď v zimě je však třeba zaměřit se na aktivity prováděné uvnitř. Kdo se chce fyzicky zničit, může chodit třeba do posilovny nebo plavat. Kdo touží po odpočinku pro duši a zároveň pro tělo, ten může zvážit thajské masáže.

Při málokteré činnosti si odpočinete a uvolníte se tolik jako při masáži. Dotyky zkušených masérek působí doslova zázračně, a tak se nezřídka stává, že klienti z masáže odchází jako znovuzrození. Masáží ovšem existuje několik typů a také záleží na tom, kdo vám je provede.

Vyberte si masáž dle svého vkusu

Original Thai Massage neboli tradiční thajská masáž se soustředí na vyvíjení tlaku na akupresurní body, šlachy a svaly. Masérka používá dlaně, prsty, lokty, předloktí, ale klidně i chodidla či kolena. Měla by trvat aspoň 1-2 hodiny a pro dosažení nějakého účinku být prováděna pravidelně. Díky tomu pak může posílit nervový systém, zlepšit krevní oběh či činnost vnitřních orgánů.

Pokud sedíte celý den za počítačem, mohla by vám přijít vhod spíš masáž zad. Jestli toužíte po něčem méně tradičním, vyberte si masáž lávovými kameny. Pokud chcete nasát úžasné vůně, nabízí se bylinná masáž. Je toho doopravdy spousta. Můžete zkoušet třeba pokaždé jinou.

Zvolte ten správný masážní salon

Thajská masáž od Thajky je úplně jiná než od české masérky. Proto se zaměřte na salony, kde skutečně masírují rodilé Thajky. Jedním z nich je například Lanna K nabízející thajské masáže Praha. Dva jejich salony najdete na Vinohradech, jeden na Palmovce. Na ceník se můžete podívat na webu, kde je možné zakoupit také dárkové poukazy. Thajská masáž je totiž i výborným dárkem. Jistě víte o někom, kdo by si zasloužil chvilku klidu jen pro sebe. Nebo se vydejte na masáž ve dvou, i to je možné.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!