Vyberte možnost Stránka

5 tipů na dárky pro muže, které určitě ocení

5 tipů na dárky pro muže, které určitě ocení
4/5 - (1 vote)

Vymýšlet neotřelé dárky, které se s pravidelnou frekvencí neopaků je často náročné. My pro Vás máme 5 tipů na dárky, které by mohli muži ocenit. Nechte se inspirovat.

Peněženka Bellroy

Slyšeli jste někdy o peněženkách Bellroy? Že ne? Jedná se o tenké peněženky vyrobené z kvalitní kůže a s pozorností na detail. Ono slovo tenké je opravdu důležité, protože tenký profil se stal jakýmsi znamením, které je pro peněženky Bellroy typické. Můžete si přečíst recenzi peněženky Bellroy nebo pokud s nákupem již déle neváháte, můžete se podívat do nabídky obchodu Bibloo.cz a ušetřit, když využijete cashback nebo slevový kód Bibloo.

Klíčenka Orbitkey

Klíčenky Orbitkey jsou podobně jako peněženky Bellroy mnohem důmyslnější než na první pohled vypadají. Za Orbitkey můžete vidět buď jednoduchý proužek kůže, nebo promyšlený koncept jak prostorově efektivně a elegantně ukládat klíče a vše co běžně můžete na klíčence potřebovat. Ke klíčence si navíc můžete pořídit nejrůznější komponenty, jako otvírák lahve a konzervy nebo flash disk. Orbitkey si můžete pořídit na Gentlemastore.cz a využít u toho například kupony na Gentleman store, které najdete na stránce Kuponer.cz

Kožené rukavice

Komu by se nelíbily kožené rukavice? Navíc rukavice z kůže nemusí být ani tak drahé jak si mnoho lidí představuje. Problém se může vyskytnout snad jen při výběru správné velikosti, je třeba totiž pamatovat na to, že kůže je v mnoha ohledech skvělý materiál, ale oproti velikosti, kterou si koupíte je pravděpodobné, že se rukavice ještě roztáhnou.

Polarizační brýle

Pokud jste ještě polarizační brýle nikdy nevyzkoušeli, jedná se určitě o skvělý tip na dárek. Brýle nemusí být moc drahé, ale polarizační skla umí obzvláště v přesvíceném prostředí udělat opravdové zázraky. Kontury a obrysy uvidíte najednou extrémně jasně a budete mít celkově pocit lepšího výhledu. Polarizační skla poznáte tak, že když je otočíte o 90 stupňů a podíváte se na LCD obrazovku, neměli byste nic vidět nebo by se váš výhled měl značně omezit.

Láhev dobré Whisky

Pokud víte, že dotyčné, kterého chcete obdarovat má rád whisky, není nic jednoduššího než mu zakoupit nějakou lepší láhev na vyzkoušení. Můžeme Vám doporučit na vyzkoušení třeba značky Nika, Laphroaig, Monkey shoulders nebo Adberg. Obecně jsou zajímavé whisky ze Skotska, Japonska a částečně i z USA.

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.