Vyberte možnost Stránka

Jak se zbavit šedivých vousů?

Jak se zbavit šedivých vousů?

To, kdy zešedivíte, je závislé na mnoha faktorech. Roli hraje genetika, prostředí, v němž žijete, ale i rasa. S většinou z těch věcí těžko něco uděláte, bojovat proti přirozenému procesu stárnutí je opravdu těžké. Metody ale existují a nemusíte zůstávat pouze u barvení vousů!

Barvit si vlasy je v naší kultuře naprosto běžná věc, u vousů už méně typická, ale když dojde na šediny, i bradu si spousta mužů raději obarví. Existují i jiné cesty, můžete si například pořídit speciální přípravek na šedivé vousy.

Problém s barvením je odrůstání

Barvení vousů je o něco složitější než vlasů. Pohybujete se totiž v oblasti kolem úst, takže musíte být opatrní, aby se vám barva nedostala do pusy. Hlavní potíž je však stejná jako u vlasů – odrůstání. Že si barvíte vousy, je prostě vidět, a pokud je tedy vaším záměrem skrýt před okolím své šedivé vousy, podaří se vám to jen částečně. Na první pohled sice budou barevné, na druhý však okolí uvidí odrůstající barvu. Některé rady na barvení vousů doporučují henu či vymývací barvy, ale pořád jde o barvení. Zkuste to raději jinak.

Zbavte se šedivých vousů přirozeně

Chcete se šedivých vousů zbavit tak, aby si toho okolí ani nevšimlo? S přípravkem REPAREX se vám to podaří. Během 5 dnů od začátku aplikace uvidíte znatelný rozdíl, přírodní barva se pak navrátí za týden až dva. Proces je přitom postupný, a tak si ho pravděpodobně ani nikdo nevšimne.

A jak to může fungovat? Nejdříve se ve vlasových folikulách nahromadí peroxid vodíku. Ten potom způsobuje oxidaci melaninu a vlasy či vousy šediví. REPAREX nahromaděný kyslík odstraňuje a zabraňuje oxidaci. Melanin se zbarví do své původní barvy a vy máte zpět barvu svých vousů. Přirozeně a zevnitř.

Šedivění vousů a vlasů je individuální proces

Na tom, kolik je vám let, vůbec nezáleží. U někoho se šedivá brada, vlasy i chlupy objeví třeba už ve třiceti letech, jiný si na ně počká do šedesátky. V pozdním věku už to tolik nevadí, mladým mužům je ale nepříjemné chodit s šedou hlavou. Jste na tom stejně? Tak se vykašlete na nekonečné barvení a dejte šanci přípravku REPAREX.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.