Vyberte možnost Stránka

Ty nejlepší pánské účesy 2016 – Který bude ten správný pro vás?

Ty nejlepší pánské účesy 2016 – Který bude ten správný pro vás?
Rate this post
!AdSense – before contentPodívejte se na ty nejlepší pánské účesy 2016. Jako jedni z mála jsme zmapovali ty největší trendy v oblasti úpravy pánských vlasů.

Co dělá pánský účes modním? Jsou to různé délky vlasů, ostré linie a kresby vyholených partií. Když zohledníte tvar svého obličeje, bude výsledek dokonalý!

Máte odvahu na krátký sestřih? Pomocí strojku na vlasy změníte délky vlasů v liniích a vlasy snadno “vystínujete“. Úplné vyholení některých částí účesu dodá na trendy looku.

Ale bez pomoci to nezvládnete!

Vyplatí se do změny účesu zapojit zkušeného kadeřníka, údržbu pak svěřit do rukou šikovné kamarádky nebo přítelkyně. Nemáte-li žádnou slečnu po ruce, mihněte se u svého kadeřníka alespoň jednou do týdne – četnost záleží na účesu.

Nové pánské účesy 2016

Účesy pro tento rok jsou typické vlněním. Nemusíte mít extra dlouhé vlasy, stačí na krátké části účesu navázat delšími a těm dodat na rozvlněném vzhledu. Natáčky nehrozí! Stačí nagelovat, promačkat rukou a přirozená image je na světě.

Pokud máte od přírody úplně rovné vlasy, zvolte jiný trendy účes pro muže 2016.

ucesy-2016-3

Kombinace vyholených partií a delších vlasů patří stále mezi nejoblíbenější účes pro muže!

Nosí se vousy!

Hitem roku 2016 je upravený plnovous. Trendy už je několikadenní strniště, ale za úplně nejvíc sexy je považován plnovous. Ten se dá velmi dobře spojit do jednoho celku spolu s účesem.

Skvěle vypadají vousy zastřižené tak, aby navazovaly na vlasy.

ucesy-2016-1

Vousy nejsou něčím navíc, s účesem jde dokonalý celek!

Ofina na “tisíc“ způsobů

Pánské účesy s ofinou 2016 jsou vhodné pro ty, kteří mají kouty. V takovém případě jí sčesávejte do čela. Nového looku pak docílíte vyčesáním ofiny směrem nahoru. Je to stylové, elegantní, upravené. Pokud chcete vypadat úplně jinak než obvykle, učeště si ofinu na druhou stranu.

Docílíte tím změny, aniž byste museli chodit ke kadeřníkovi.

ucesy-2016-2

Vezměte si styling – pěnu, vosk, gel – a měňte tvar své ofiny. Pokaždé docílíte zcela nového vzhledu. 

ucesy-2016-4

Střídejte délky vlasů a nechte vyniknout ostrou změnu. Částečně vyholené střihy jsou nejvýraznějším prvkem nových pánských účesů.

Jaký účes zvolíte pro rok 2016? Budete se držet své klasiky, nebo dáte na trendy? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.