Vyberte možnost Stránka

Apple Watch Series 7 – nejodolnější hodinky, jaké kdy Apple vyrobil

Apple Watch Series 7 – nejodolnější hodinky, jaké kdy Apple vyrobil
Rate this post

Kromě tenčího rámečku a větší odolnosti provází uvedení nových Apple Watch Series 7 na trh ještě jedna zajímavá informace – díky příznivému kurzu koruny k dolaru jsou o 500 Kč levnější, než byla zaváděcí cena předchozího modelu.

Nové Apple Watch představil Tim Cook spolu s iPhonem 13 na každoroční akci Keynote, která stejně jako loni nesla podtitul California Streaming. Kvůli covidu totiž proběhla bez diváků a online.

Jaké novinky přináší nový model Apple Watch?

Asi největší změnou je Retina displej, který narostl oproti předchozí generaci o 20 % bez zvětšení rozměrů hodinek. Displej totiž u nového modelu dosáhne až k okraji skla a rámeček tak téměř neexistuje.

Díky lomu světla na okrajích navíc vzniká efekt jemného zaoblení a displej s pouzdrem tak působí celistvěji.

Větší displej neocení jen ti, kteří mají nějakou tu dioptrii, ale hlavní výhoda spočívá v tom, že se na něj nově vejde kompletní QWERTY klávesnice usnadňující odepisování na zprávy. S funkcí QuickPath navíc můžete psát jedním tahem.

Displej je také v režimu always-on o 70 % jasnější a nemusíte hýbat zápěstím nebo klepat na obrazovku vždy, když se potřebujete na hodinky jen podívat.

Nejodolnější hodinky, na kterých si změříte i EKG

Velký displej si zaslouží pořádnou ochranu, proto Apple Watch chrání nejodolnější sklíčko, které kdy v Applu vyrobili. Oproti předchozí generaci se jeho odolnost zvýšila o 50 % a perfektně tak chrání displej proti prasknutí při nárazu. Protože splňuje normy IP6X a WR50, odolá proniknutí prachu a ponoření do vody až do hloubky 50 metrů, tak hurá na pláž s hodinkami.

Apple Watch ale stojí také na povedeném designu, který sami ovlivníte. Vyberete si provedení z nerezové oceli, recyklovaného hliníku nebo titanu? Na výběr máte také z pěti barevných variant.

Na prvním místě je však funkčnost. S Apple Watch Series 7 si například nově změříte hladinu kyslíku speciálním snímačem. Samozřejmostí je měření tepu, díky kterému si dokonce „natočíte EKG“ a zkontrolujete, jestli srdeční síně a komory tepou synchronně.

Apple Watch 7. generace slibují také nové techniky sledování spánku nebo meditace.

Vše probíhá ve vylepšené verzi systému watchOS 8, který mimo jiné také rozpozná, kdy šlapete na kole, detekuje pád nebo poskytuje službu Fitness+.

S novým modelem neztratíte tolik času nabíjením. S rychlonabíjecím kabelem dostanete hodinky na 80 % kapacity už za 45 minut. Jen 8 minut nabíjení pak stačí na 8 hodin sledování spánku.

O autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.