Vyberte možnost Stránka

Jak se pohybují ceny tetování?

Jak se pohybují ceny tetování?

Uvažujete nad tím, že si pořídíte tetování, ale nedokážete si udělat konkrétní představu o jeho ceně? Částka se odvíjí podle složitosti a velikosti obrázku. V následujících řádcích se dozvíte, jakým způsobem bývá stanovena cena a další doporučení ohledně tetování.

Když chcete jen něco malého

Cena tetování malé velikosti, které se aplikuje nejčastěji na zápěstí, krk nebo nárt, se pohybuje v rozmezí 1000-8000 Kč. Obecně platí pravidlo, že čím je tetování menší, tím by měl být jeho motiv jednodušší. Jelikož se jedná o plochu, která zabere jen pár centimetrů, složitý motiv by se časem rozpil, čímž by se jednotlivé linky sloučily a výsledkem by byla nevzhledná skvrna. Zaměříme-li se na konkrétní rozměry, tetování o 2-3 cm2, což je velikost mince, se pohybuje kolem 1000-1500 Kč. Volíme pro něho geometrické tvary či hieroglyfy. Tetování o rozměru 5×5 cm stojí 2000-5000 Kč, velikost krabičky cigaret 10×10 cm vás vyjde na 3000-8000 Kč.

Střední cesta

Kolik stojí tetování na nejpoužívanějších místech, jako jsou ramena, předloktí, lopatka, břicho nebo stehno? Rozměr 20×8 cm se pohybuje v rozmezí 8000-10 000 Kč, motiv s velikostí 25×15 cm stojí 10 000-16 000 Kč. Toto tetování by mělo zdůraznit anatomii těla, proto je třeba k jeho motivu a velikosti přistupovat s rozmyslem. Z toho důvodu rozměr na papíře nemusí odpovídat konečnému rozměru skutečnému, jelikož se musí přizpůsobit dané části těla.

Velkoformátové kompozice

Ceník tetování, jež zabírají většinu zad, hrudníku, nohy nebo paží, je stanoven individuálně dle předpokládaného počtu sezení. Cena za jedno sezení se pohybuje od 8 000 Kč výše. Jako příklad uveďme tetování tzv. rukávu na celou ruku, jehož konečná cena bude nad 40 000 Kč. Tuto částku nebudete hradit najednou, nýbrž bude rozpočítána za jednotlivé návštěvy tetovacího studia.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.