Vyberte možnost Stránka

Pánský piercing! Jaký je nejoblíbenější a proč je lepší než tetování?

Pánský piercing! Jaký je nejoblíbenější a proč je lepší než tetování?
Rate this post
!AdSense – before contentPiercingy odsuzuje spoustu lidí. Na druhou stranu, spousta lidí odsuzuje spoustu věcí. Někdo má problém s pánskými náramky, jiný má předsudky vůči tetování.

Není vlastně žádný důvod, proč si nějaký ten pánský piercing nevybrat a neozdobit jím své viditelné či neviditelné části těla.

Máte obavy, že vás kvůli v kroužku v nose nevezmou do práce nebo budete okolím bráni jako vyvrhelové? Strach stranou. Léto a váš život je každým dnem kratší, proč si obojí tedy neužít v tak trochu hippies stylu?

Trocha historie propichování

Propichování těla bylo in už před 5 tisíci lety, kdy podle nalezených artefaktů a maleb v hrobkách si ti nejvyšší vládcové a členové šlechty nechávali ve velkém propichovat uši, ale i bradavky. Za to ve starověkém Řecku bylo propichování pro bohaté a vlivné nevhodné. Velkou pozornost si ozdoby těla našli pak v období hippies a během začátku punk stylu.

Tolik, co se odpolední chvilky historie propichování týká.

Piercing vs. tetování

Pokud váháte mezi dvěma odlišnými způsoby ozdobení těla, je vcelku jasné, co vyhrává! Na rozdíl od tetování, piercing si vyndáte, až vás přestane bavit. Tetování je také často bolestivější záležitostí, vzhledem k velikosti zdobení. Není ovšem žádnou výjimkou, že pánský piercing a tetování jde ruku v ruce.

A vlastně, proč ne! Někteří muži tak vypadají nejen více sexy, zajímavěji a prostě jinak. Což je to, co v většina žen hledá!

piersing-pansky

Kroužek do nosu si dej, větší pozornost od žen pak čekej! Foto: Pinterest

Jaký piercing je u mužů nejoblíbenější?

Za “piercy“ v obličeji jednoznačně urval první příčku nos. Ozdoba v nose totiž nevypadá až tak výrazně, jako tomu je u jiných částí. Poměrně slušivou a nenápadnou cestou doplňuje osobní styl a podporuje jedinečnost. I když díky současnému trendu má kroužek v nose také už každý druhý.

Kroužek můžete dát do jedné nosní dírky, nebo propíchnout nosní přepážku uprostřed alá “na býka“. 

piersing-pansky-1

Rocker, hipster, umělec i alternativista bude v dnešní době zdobený kroužkem v nose, na to dáme ruku do ohně! Foto: Pinterest

Bradavky jsou další z oblíbených míst, kam kovový kroužek umístit. Někteří pánové propíchnou bradavky obě, jiní pouze jednu. Co se týká vzhledu, obojí má své kouzlo. Navíc pod basic trikem se piercingy v bradavkách rýsují a dodávají na celkovém překvapení a nečekanosti.

Piercingy v bradavkách mohou zintenzivnit prožívání během sexuálního dovádění. 

piersing-pansky-4

Moderní muži vymýšlejí stále nová místa, kam kovovou ozdobu na těle umístit. Foto: Pinterest

Třetí příčku, ač se to může zdát dost překvapivé, obsadil piercing tzv. Princ Albert. Jde o ozdobu genitální, kdy je kroužek zasazený přímo na špičku penisu. Propíchnutí, prý, nebolí tolik, jak byste čekali a ranka se hojí velmi rychle. Každopádně s kroužkem v penisu je třeba větší opatrnosti při sexu, nasazování prezervativu a i jiném pohybu.

piersing-pansky-2

Tunel v uchu může být trendy záležitost, ale také ohavná díra. Velikost si dobře promyslete. Foto: Pinterest

Poslední oblíbenou ozdobou je tunel v uchu. Tento typ piercingu může způsobit trvalé poškození, i když se říká, že se díra v ušním lalůčku zacelí, předpokládáme, že na pohled už to nikdy tak perfektní nebude. Osobně doporučujeme tunel o velikosti cca 1 centimetru. Nevíte-li si s výběrem velikosti rady, zajděte do salónu a nechte si poradit. Je to lepší i kvůli infekcím a zánětům, které byste “domáckou výrobou“ museli řešit.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.