Vyberte možnost Stránka

Chcete se projet v pořádném off-roadu?

Chcete se projet v pořádném off-roadu?
Rate this post
!AdSense – before contentVětšina mužů miluje velká auta. Ale jen málokdo si svůj dětský sen o off-roadu splní. Obvykle to zůstane u plakátu v garáži, hned vedle praktického rodinného kombíku. Důležitější je investice do bydlení a rodiny.

Není divu, že na mastodonta se stovkami koní pod kapotou nezbývají finance. Je to i váš případ? Pokud už ani nedoufáte, že za volant vysněného auta jednoho dne usednete, máme pro vás skvělou zprávu. Když si ho nemůžete pořídit, půjčte si ho!

Autopůjčovny nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem automobilů všech kategorií. V nabídce narazíte na klasiku v podobě menších vozů, vozů střední a vyšší třídy, dodávek, ale také na čistokrevné off-roady, se kterými si užijete spoustu zábavy i mimo silnice. Některé mají v nabídce vskutku výjimečné vozy, ve kterých stojí za to se projet.

Vybrali jsme pro vás dva nejzajímavější.

HUMMER H2 6,2 V8 4×4 AUTOMAT

Pro začátek pár čísel. Osmiválcový motor, výkon 401 koní a průměrná spotřeba kolem 23 l / 100 km. Takový je Hummer H2 – jeden z nejpopulárnějších off-roadů všech dob. Automobilka General Motors ho uvedla na trh v roce 2002 a okamžitě zaznamenala obrovský zájem. Ten bohužel opadl kvůli ekonomické krize a v roce 2010 byla produkce Hummeru H2 ukončena.

Oproti „há jedničce“ je Hummer H2 lehčí a komfortnější. Přesto se chlubí úctyhodnými rozměry a na silnici ho nikdo nepřehlédne. Osmiválec s obsahem 6,2 l a výkonem 293 kW nemá s rozpohybováním mastodonta žádné problémy. Jízda je dynamická a pravděpodobně si ani neuvědomíte, jak velký kolos řídíte.

HUMMER-H2

Pokud máte o terénních schopnostech Hummeru H2 jakékoliv pochybnosti, udělejte si chvilku a shlédněte pár videí na YouTube. Do vyhledávání zadejte „Hummer H2 off road extreme“.

Hummer H3 Alpha 5,3 V8 AUTOMAT 4×4

Pakliže se vám model H2 jeví jako zbytečně velký, vsaďte na menšího bratříčka H3 Alpha 5,3. Na první pohled jde o menší kopii, ale při bližším seznámení zjistíte, že je ještě sympatičtější. Téměř kolmé přední sklo, svalnatá karoserie, hranaté blatníky a typická chromovaná maska chladiče – právě tyto prvky dělají z nejmenšího člena rodiny Hummerů velkého krasavce.

HUMMER-H3

A jestli si rozumí s terénem? V závislosti na schopnostech řidiče obstojí i v extrémních podmínkách. Co na tom, že nejde o nejlepší off-road všech dob. Užijete si s ním spoustu zábavy, a o to jde především.

Jen tak si jezdit a o nic víc se nestarat

Pořídit si nefalšovaný off-road znamená investovat spoustu peněz do údržby. Když si čas od času automobil vypůjčíte, vyhnete se množství starostí. Vůz si necháte přistavit na smluveném místě, podepíšete smlouvu a pak už jen šlápnete na plyn a vyrazíte vstříc nezapomenutelným jízdním zážitkům. Díky autům z autopůjčoven si nemusíte dělat starosti krom toho, kam se vydat tentokrát.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.