Vyberte možnost Stránka

Parádičky v autě – Ken Block vs. Neymar Jr.

Parádičky v autě – Ken Block vs. Neymar Jr.
Rate this post
!AdSense – before content 

Neuvěřitelný jezdec Ken Block opět na scéně!  Tentokrát ukazuje své umění proti fotbalistovi! Podívejte se na parádní podívanou!

Ken Block je známý svými neuvěřitelnými kousky za volantem. Dříve účinkoval ve svých videích sám, tentokrát vyzval fotbalistu.

Jak si s ním Neymar Jr. poradí?

Podívej se na výsledek ve videu:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.