Vyberte možnost Stránka

Dovolená na motorce? Víte, kam dát všechny věci?

Dovolená na motorce? Víte, kam dát všechny věci?
Rate this post
!AdSense – before contentNení motorkáře, který by netoužil po dovolené na dvou kolech. Ale, co dělat, když si chce vzít vaše polovička snad celý šatník? Řešením není volba automobilu, ale použití moto kufru nebo brašny!

Milujete svou motorku i přítelkyni? Pak vás čeká těžký úkol, a to spojit tyto dvě lásky a vyrazit s nimi na letní dovolenou.

 

Nemožný úkol?

Ženy potřebují ke své údržbě spoustu věcí, od kosmetiky počínaje a u neuvěřitelného počtu oblečení konče. A jinak tomu není ani na letní dovolené. To muži motorkáři si klidně vystačí v jednom oblečení, jen, aby zažily tu volnost a dobrodružství. Máte to stejně? Přesto nechcete nechat svou partnerku doma?

Pokud toužíte po dovolené na motorce, pak se množstvím jejích věcí budete muset nějak popasovat. I když se zdá, že motorka bude muset nakonec zůstat doma, není tomu tak. Řešení této zapeklité situace je velice snadné! Pomohou brašny na moto a kufry na moto!

 

Moto kufry a moto brašny jsou praktickým společníkem pro dovolenou na motorce!

Ať už vlastníte skútr nebo třeba enduro, můžete si pořídit speciální motokufr nebo brašnu. Obě možnosti jsou snadno přidělatelné, funkční a cenově dostupné.

Motokufry se dodávají v několika systémech, z nichž každý je vhodný na jiný typ motocyklu. Kufry se liší v designech, konstrukci, použití i objemu. Jejich volba je vhodná zejména pro převoz věcí náchylnějších na nárazy, které potřebují pevnou ochranu. Kufry ochrání uskladněné věci i před nepříznivým počasím.

 

Kde moto zavazadla koupit?

Široký a kvalitní sortiment za přijatelné ceny nejdete v prověřeném internetovém obchodě Motosp.cz, který funguje na českém trhu již řadu let a má za sebou samé spokojené zákazníky. Nakupte motobrašny a kufry na svou motorku právě zde a zajistěte si tak potřebný úložný prostor pro své věci.

 

Je dovolená na motorce i vaším plánem?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.