Vyberte možnost Stránka

Koukání na prsa prodlužuje život

Koukání na prsa prodlužuje život
3.8/5 - (6 votes)

Německá věda učinila závratný objev. Zírání na prsa prodlouží život až o pět let! To, že to skutečně funguje, zjistili vědci během odborného pozorování a porovnávání výsledků. Přečtěte si o tom více!

Věda nemusí být pouze nuda, někdy si věděčtí odborníci přichystají celkem zábavný výzkum! Tentokrát šlo o to, zjistit, jaký vliv má koukání na prsa na mužské zdraví. Výsledky jsou skutečně pozoruhodné, pravidelné očumování ženských ňader přinese pět let života navíc!

 

Konečně něco pro vaše zdraví!

Doktorka Karen Weatherbyová se dlouhodobě zabývala stárnutím lidského organismu a nemocemi, které stárnutí způsobují. Během tohoto rozsáhlého výzkumu zařadila do testování i vliv koukání na prsa.

Jak výzkum probíhal?

Celé věděcké pozorování probíhalo v německém městě Frankfurt a účastnilo se ho přes 200 mužů, z nichž stovka se na ženská prsa měla pravidelně dívat a druhé polovině bylo doporučeno se tomuto pohledu vyhýbat. Průzkum probíhal po dobu 5 let.

 

Pozitivní výsledky

‘’Čučení’’ do ženských výstřihů je pro mužský organismus stejně zdravé jako intenzivní třiceti minutové aerobní cvičení. Přesně stačí pouze 10 minut obdivu ženských prsů! I když, kdo by se nepodíval déle…

Pokud tedy nemáte zrovna náladu na cvičení, přesto chcete něco pro své zdraví udělat, pak víte, čím cvičení nahradit!

A v případě, že budete poslouchat ‘’frflání’’ své polovičky, že už to s tím okouněním přeháníte. Sdělte jí, co všechno vám pohled do výstřihů přináší:

  • nižší krevní tlak

  • pomalejší pulz

  • menší výskyt srdečních chorob

  • snížení rizika mozkové mrtvice o 50%

a hlavně

  • prodloužení života až o 5 let!

 

Jak vypadá koukání na prsa v reálu?

Mrkněte na video, které je aktuálně hitem internetu! Výrobce kontaktních čoček Biotrue se rozhodl prověřit věděcký ověřený fakt v realitě. Jak to dopadlo?

Jak často si prodlužujete život vy?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!