Vyberte možnost Stránka

Pánská ložnice pro kvalitní spánek i sex! Čtěte tipy na matrace, povlečení + FOTO inspirace uvnitř!

Pánská ložnice pro kvalitní spánek i sex! Čtěte tipy na matrace, povlečení + FOTO inspirace uvnitř!
Rate this post

Chcete si zařídit sexy ložnici, ve které se vám bude dobře spát osamotě i s ženou? Vaše pánská ložnice může být svatyní kvalitní spánku i sexu, stačí se řídit našimi tipy na matrace, povlečení a doplňky.

Když se to tak vezme, v ložnici stráví každý chlap drtivou většinu svého života. A není to jen o samotném spánku (třetina života), připočítáme-li sex, líné neděle, mužské rýmičky, dostaneme se na poměrně velké číslo.

Je tedy jasné, že prostředí ložnice by mělo odpovídat četnosti její obsazenosti.

Řešíte, jak si pánskou ložnici zařídit? Jaká matrace poslouží vaší páteři a sexuálnímu výkonu? Jaká postel udrží ty víkendové divošky při akci? Jaká barva stěn bude uklidňovat, dodávat energii?

Obsah článku

Postel pro pána tvorstva

Nešetřete. Neukvapte se. Vyberte rám, jenž je vám na oko příjemný, vyvolává ve vás dojem bezpečí a stability. Vyhněte se ostrým hranám!

Věděli jste, že: V roce 2015 bylo ve Velké Británii přes 700 případů zranění o rohy a strany postele během sexování? 

panska-loznice-inspirace-3

Postel je dominantou pánské ložnice, nedělejte při jejím nákupu kompromisy a nebojte se uspokojit svůj osobní styl. Foto: Pinterest

Stabilní, pružné o páteř pečující matrace a rošty

Dávno už jsou doby, kdy se mužům nabízela pouze jedna možnost, spát na molitanu. Máte-li být zdravý, fit a po ránu plný energie, je perfektní matrace nutnost. Počítejte s tím, že čím lepší bude, tím více si připlatíte. Ale vrátí se to na kvalitním spánku, životnosti a celkovém komfortu při každé postelové aktivitě či “pasivitě“.

Matraci chraňte krycím pouzdrem, dobrým prostěradlem a odborníci doporučují jednou za čas, matraci otočit. 

Co se týká roštů, vhodné jsou ty nastavitelnou výškou pod hlavou – lepší pro dýchání, pokud spíte na zádech a současně nenamáháte krk, také tolik nebudete chrápat. I když komu to vadí, když se ve vaší posteli stejně dlouho žádná neohřeje.

panska-loznice-inspirace-1

 Ložnice je pro muže útočiště, kde se musí cítit prostě skvěle. Foto: Pinterest

Atmosféra v ložnici muže

Z pánské ložnice musí vyzařovat jak klid, tak určitá smyslnost. Doplnit tento prostor o nějaký ten kus umění, měkké světlo není vůbec špatný nápad. Super jsou například knihy, ukrátí volnou chvíli, rozvíjí mozek a v případě sexuální tematiky mohou dodat vašim radovánkám i nové zážitky.

V sexy mužské ložnici samozřejmě nemůže chybět šuplík se sexy hračkami pro ženy, ale i muže. 

Dobrou cestou, jak vytvořit sexy ložnici, je také chovat se při zařizování tak nějak profesionálně. Myslete jako profesionální milovník, nakupte zásobu svíček, příjemných vůní a masážních olejů.

panska-loznice-inspirace-6

Ve své ložnici se musíte cítit jako pán tvorstva, zvláště máte-li ženskou návštěvu. Foto: Pinterest

Povlečení a jiné lůžkoviny pro muže

V ložnici chlapa samozřejmě nemůže být peřina povlečená do květinového motivu. Povlečení pro muže se vyznačuje tmavší barvou, zemitějšími tóny a jaksi elegantnějšími vzory. Rafinovaná elegance je přesně to, co vám pruhy, káry a jiné geometrické obrazce zajistí. Materiál povlečení souvisí s ročním obdobím, ale také vašimi nároky na pohodlí a kvalitu.

Hodně praktický je zipový uzávěr povlečení. Nezapomeňte také nakoupit polštářky na dekoraci.

panska-loznice-inspirace-4

Povlečení pro muže by mělo být svým materiálem nenáročné na údržbu. Foto: Pinterest

Výmalba stěn ložnice pro stylové pány

Obecně platí, že jsou pánské ložnice tmavší – v modré, šedé, hnědé výmalbě. Nicméně, to může být trochu předvídatelná nuda. Zkuste designovou rutinu ozvláštnit tapetami. Nejsou sice až tak praktické, ale rozhodně povýší ložnici minimálně o dvě třídy výš. Hlavně se vyvarujte barvám, jako je agresivní rudá, výrazná zelená, pronikavá žlutá či zářivě bílá. Stejně jako obrazovka televize či počítače udržují tyto barvy mozek ve stálé aktivitě a spánku tak bude každý večer déle, mnohdy nechtěně odolávat.

panska-loznice-inspirace-5

Pojetí své ložnice můžete vzít zcela netypicky. Ukázat svou osobnost v nábytku totiž není nikdy na škodu. Foto: Pinterest

Televize, počítač a květiny v ložnici?

Co se týká televize, laptopu, iPadu, telefonu a další techniky, k posteli by se neměly tyto věci ani přiblížit. Jenže, kdo si v dnešní době může takový luxus svobody dovolit? I tak to zkuste bez televize. V případě, že se na ni hodláte koukat, doporučujeme jen eroticky laděné filmy na navození atmosféry a taky tedy House of Cards.

Nějaká ta pokojovka do ložnice není špatný nápad, ale vynechte tu se silnou vůní a raději ji umístěte dál od postele.

panska-loznice-inspirace-2

Z pánské ložnice si můžete udělat dokonalé hnízdečko lásky. Foto: Pinterest

panska-loznice-inspirace-9

Máte v posteli svého nejlepšího přítele – psa? Pak dbejte na pravidelnou obměnu lůžkovin. Foto: Pinterest

panska-loznice-inspirace-7

Obraz nad postelí může dodat správnou atmosféru a je s tím méně práce než s tapetou. Foto: Pinterest

panska-loznice-inspirace-8

Trendy ložnice pro muže v sobě mají vždy nějaký kontrast. Foto: Pinterest

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.