Vyberte možnost Stránka

Luxusní bydlení za příznivou cenu? To jsou mobilní domky

Luxusní bydlení za příznivou cenu? To jsou mobilní domky
Rate this post

Jen těžko bychom našli člověka, který by nesnil o vlastním rodinném domě. Dosáhnutí takového cíle je v současné době extrémně složité, protože ceny bydlení dosahují nebeských výšin. Přesně proto se lidé stále častěji spoléhají na alternativní cesty. Jaké řešení si zamilujete?

Stoprocentní komfort

V posledních letech jsou v kurzu mobilní domy na klíč, které představují ohromně šikovnou alternativu klasického bydlení. Nejedná se přitom o pouhou maringotku či karavan, ale spíše o stoprocentní řešení s veškerým komfortem moderní civilizace. Zvolit si přitom můžete obytnou plochu až 48 metrů čtverečních, což bohatě postačí pro páry i malé rodiny.

Co se týče vybavení, ani v tomto případě nemusíte podnikat žádné kompromisy. Naprostou samozřejmostí jsou plastová okna s izolačním dvojsklem, rozvody vody i odpadů, elektro zásuvky, toaleta s koupelnou a všechny další technologie, jež najdete v klasických domech. K tomu připočtěte elegantní plovoucí podlahu, moderní zateplení a dřevěné obložení.

Podle vašich přání

Ohromnou výhodou daného řešení jsou příznivé ceny, které se pohybují okolo pouhého milionu korun. Za tuto částku si zajistíte vlastní soukromí a pohodlný život, přičemž na vás bude za dveřmi čekat zahrada. Budou vám stačit dva, nebo potřebujete spíše tři pokoje? Problémem není společenská místnost, pracovna ani dětský pokoj.

Mezi nejvyhledávanější výrobce mobilního bydlení patří známá společnost Top mobile house, jež vám vytvoří domov na míru. Ať už máte jakákoliv přání a požadavky, dočkáte se jejich splnění. Nejdříve se vám bude hodit pořádná dávka inspirace, a tak se podívejte na její internetové stránky a prohlédněte si fotografie. Preferujete-li osobní konzultaci, zastavte se do showroomu v Brně, konkrétně v ulici Hladíkova.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.