Vyberte možnost Stránka

Ve Finsku jsou sauny už i v restauracích

Ve Finsku jsou sauny už i v restauracích
Rate this post
!AdSense – before contentPopularita saunování ve Finsku je obrovská. Sauny tam najdete v parlamentu nebo třeba v kancelářích firmy Nokia.

Nedávno si saunu na míru nechali postavit v restauraci Burger King v Helsinkách.

Ne že by zákazníci v sauně obědvali. Takoví blázni do saunování nejsou asi ani Finové.

Jednoduše se vypotí a hamburgery jim potom lépe chutnají. Do sauny byste ostatně neměli chodit s plným žaludkem, ale ani hladoví.

Co ještě při saunování nedělat?

  • Nechoďte do sauny mokří (např. z bazénu).
  • Nechoďte do sauny v plavkách.
  • Nesaunujte se déle než 15 minut
  • Před (ani nějakou dobu po) saunováním nepijte alkohol a nekuřte.

sauna-muzsky-3

Nejezděte do Finska, poťte se doma

Nikomu se nechce jenom kvůli saunování jezdit do Finska. Vy tam ale jezdit nemusíte, finskou saunu můžete mít i doma a na míru.

Sauny na míru mají nesporné výhody. Nejen, že si sami zvolíte materiál a design, ale hlavně saunu umístíte kamkoliv. Třeba i pod zkosený strop. Saunu si necháte do interiéru vestavět a pak už si jen vybíráte doplňky.

sauna-muzsky-2

Luxusní saunování v Modusu

Líbilo by se vám, kdyby vaše sauna měla ladné linie z masivního cedru, podsvícené opěrky, hudbu hrající na pozadí nebo třeba dotykový ovládací displej? Nechte si postavit saunu Modus. Třeba do kuchyně a díky celoskleněným dveřím sledujte přípravu hamburgeru, na kterém si krásně zrelaxovaní posléze pochutnáte.

Špičkové topidlo Herkules S-Line se postará o to, abyste se pořádně vypotili. Česká firma SaunaSystem se zase postará o zaměření a montáž a dodá vám vaši finskou saunu na klíč.

sauna-muzsky-1

SaunaSystem má za sebou více než 14 let zkušeností s návrhy, výrobou a servisem. Můžete si být jistí, že finské sauny na míru od této firmy by směle obstály i ve Finsku.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.